בממסד הרפואי יש מודעות הולכת וגוברת לכך שיש הבדלים גדולים בין נשים ובין גברים בכל הקשור אל פיזיולגיה. כך יש יותר ויותר רופאים המודעים לכך כי לא כל תרופה אשר מתאימה לגברים מתאימה בהכרח לגברים וכי יש לבצע אבחנה לנשים באופן שונה מאשר אנו עושים לגברים. אחת הבעיות הגדולות ביותר ברפואה היא העובדה שרוב המחקרים נערכים על גברים וכך יוצא כי אין הם תמיד נכונים לנשים. על רקע זה יש לציין כי גם בתחום הכושר יש הבדלים בין גברים ונשים ויש לקחת זאת בחשבון. כאן המקום לומר כי יש שוני בין אבקת חלבון לנשים ובין אבקה לגברים וזאת עקב העובדה כי המערכת הגופנית של נשים עובדת באופן שונה מאשר זו של גברים. לכן אם את אישה ואת מתאמנת באופן קבוע מאוד יכול להיות שאת צריכה אבקת חלבון המותאמת לאישה ולא סתם אבקת חלבון.

קונים אבקת חלבון? היזהרו מזיופים
נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שהתחום של אבקת חלבון הוא תחום מאוד משגשג אשר יש בו הרבה מאוד חברות וזאת עקב העובדה כי אנשים רבים מבינים כי כיום לא כדאי להתאמן ללא אבקות. כמו בכך תחום בו יש ביקוש גדול קמים להם זיופים המנסים למכור לנו אבקה לא מקורית. אנו רוצים להזהיר אתכם מן הזיופים הללו ולומר לכם כי זו תהיה טעות חמורה לקנות אותם. עליכם להבין כי במקרה הטוב אבקה מזויפת לא תשפיע עליכם ובמקרה הרע היא תפגע בכם ומכך יש להימנע בכל מחיר. על כן שימו לב טוב טוב איזה אבקה אתם קונים ואל תתפשרו על נושא זה.

איך אבטיח כי אני קונה אבקה מקורית?
אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לקנות אבקה מקורית? התשובה היא שאנו צריכים לשים לב טוב טוב איפה אנו קונים את האבקה. ככל שנקנה את האבקה במקום יותר איכותי ויותר טוב כך נבטיח כי היא תהיה ברמה יותר גבוהה וזהו משהו שאנו צריכים לתת עליו את הדעת.