אירועי חתונה הם אירועים יותר מרגשים מכל אירוע אחר ויש לכך סיבות רבות. החל מהעובדה שזה אירוע של פעם בחיים (לרוב…) וכלה בעובדה שהוא משנה את כל מהלך החיים מעתה ואילך. בעבר, נחגגו אירועי החתונה רק בערב או באירוע צהרים במהלך השבוע אך לאחרונה שומעים על יותר ויותר זוגות שבוחרים לערוך את החתונה שלהם ביום שישי בשעות הצהריים.

מדוע הם עושים זאת? ולמה זה עדיף על פני אירוע בכל יום אחר בשבוע? להלן מספר תשובות בעניין:

כי זה יהיה אירוע שמח יותר

אירוע שנערך בצהריים הוא אירוע רענן יותר. המשתתפים בו אינם עייפים מיום עבודה והם נותנים את כל מה שיש להם כדי לשמח את החתן ואת הכלה. היתרון בחתונת צהרים ביום שישי, הוא העובדה כי למחרת אין לאף אחד עבודה. האורחים אינם ממהרים לשוב לבתיהם לקראת הערב והם ממשיכים לחגוג עד שמגרשים אותם מהמקום…

כי זה יהיה אירוע ארוך יותר

אירוע שנערך בצהריים ובמיוחד ביום שישי, יכול להימשך במשך שעות ארוכות. ולמה? אירוע שמתחיל בשעות הצהריים המוקדמות, ייגמר בדרך כלל עם רדת החשיכה או בתחילת הלילה. והאורחים לא יצטרכו לחשוש שמא יהיה עליהם לשוב הביתה בשעות הקטנות של הלילה. כמו כן, בימי שישי מקומות העבודה נסגרים בשעה מוקדמת, כך שהאורחים יוכלו לכבד אתכם בנוכחותם מתחילת האירוע.

כי זה יהיה אירוע שונה מהרגיל

רוצים שכולם ידברו על החתונה שלכם? מעוניינים שיזכרו אותה להרבה זמן? בדיוק בגלל זה כדאי לכם לערוך אותה ביום שישי בצהריים. ומלבד העובדה כי היא תהיה שונה ממרבית אירועי החתונה, הרי כל אחד שישתתף בה, ישמח להעביר את חוויותיו ולשתף ברגשותיו בזמן שהוא יושב עם המשפחה בארוחת שישי הקבועה.

כי זה הטרנד החדש

אם אתם מאלה שמעוניינים באירוע טרנדי, הרי שזה בדיוק הזמן המתאים. חתונה ביום שישי בצהריים היא טרנד חדש ולוהט שכובש את השוק ולכן, אם אתם רוצים להיות אופנתיים, ערכו את החתונה שלכם ביום שישי בצהריים ושיהיה לכם הרבה מזל טוב!
ניין אירועים ישמחו להעניק לכם את האירוע המושלם.