שוברים למימוש במגוון מסעדות גורמה

שוברים למסעדות גורמה

רוצים לפנק את העובדים אבל באמת? יש לנו רעיון בשבילכם. הרבה פעמים צוות ההנהלה של החברה מביא לכל עובד ועובדת מתנה רשמית כזו שלא באמת צריכים אותה. 

אגרטל מעוצב או כלי בית לא שימושי זה אמנם נחמד, אבל תהיו בטוחים שהעובדים היו מעדיפים לקבל כלים שימושיים אפילו בלי חריטה של השם שלהם, אולי אפילו הם היו מעדיפים שתסגרו להם את המינוס בבנק, אבל כמובן שזה לא בידכם.

במקום זאת, הפתיעו את העובדים עם שוברים למסעדת גורמה. אבל לפני כן, נסביר לכם איך לעשות את זה נכון. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שוברים למימוש במגוון מסעדות גורמה:

כאשר מדובר על מתנה לעובדים הרבה וועדי עובדים מנסים להיות יצירתיים, לתת משהו שהעובדים יזכרו, משהו שהם לא ראו קודם, אבל הם לא מודעים לכך, שהרבה פעמים הם פשוט מפספסים את המטרה. 

למה? בגלל שאם יעשו סקר קצר בין העובדים יגלו שהמתנות משנים קודמות או מונחות בחור כל שהוא בבית, בלי שאף אחד יסתכל לכיוונו או שזה נמסר למישהו אחר מהסיבה הפשוטה זה פשוט חפץ לא שימושי. 

אז כנראה במקום להיות יצירתיים, בעניין המתנות עדיף להיות פרקטיים. זה אומר לחשוב על הצרכים של העובדים ולהפתיע אותם, אבל עם משהו שהם באמת ישתמשו בו. 

אם אתם מכירים מסעדת גורמה או מקום שהעובדים שלכם ממש אוהבים להיות בו, זו יכולה להיות מתנה מעולה שמוכיחה עד כמה אתם מכירים את העובדים שלכם לעומק ועד כמה אתם יודעים איך להפתיע אותם.

במידה לכל קבוצת עובדים יש העדפות שונות בנוגע למסעדות גורמה תוכלו להשיג שוברים לעובדים למגוון מסעדות ולחלק את זה כך. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

עוגות בחושות שאסור לפספס

מישהו חשב שעוגה בחושה היא עוגה פשוטה? בנאלית? הגיע הזמן לעקור את הסטיגמה הזו מהשורש, עוגה בחושה היא גם עוגה מיוחדת, טעימה, אוורירית ומפתיעה. רק

קרא עוד »

המבורגר בבת ים

כל מי שמעוניין ליהנות מארוחת המבורגר בבת ים, חייב לבחור לעצמו את בית העסק המתאים ביותר למשימה. חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בבת ים

קרא עוד »