רוצים להכיר כמה מזונות על שיתרמו לכם המון? הנה רשימה של 14 מזונות על שבאמת מגיע להם התואר הזה:

כורכום – כורכום, התבלין שנמצא בכל דוכן תבלינים, מעשיר מאד את הגוף, מונע היווצרות תאים סרטניים בגוף, הוא מעולה לחיזוק המערכת החיסונית ונפלא כאשר צורכים אותו במאכלים או באבקה.

אומגה 3 – אומגה 3 מכילה שומנים טובים לגוף (ראו כאן) שמצויים בדגים קטנים. באמצעות אומגה 3 ניתן לשפר את קרום התא ובכך לשפר את תפקוד הקולטנים בגוף, תוך חיזוק השרירים ואיזון מחזור הדם.

ספירולינה– ספירולינה היא אצה מיוחדת הגדלה במים טהורים. האצה מקנה ויטמינים חשובים מאד לגוף האדם, מחזקת את הגוף ועוזרת ליהנות מבריאות לאורך זמן.

כרוב– כרוב ניתן לצרוך בכל מקום תוך שהוא מעולה לתוספת גופרית לגוף: מה שמקל ועוזר לאזן את פעילות מערכת העיכול.

ברוקולי – ברוקולי שבעבר היה ירק שלאכולם אוהבים, הופך באמצעות תיבול ושילוב נכון במאכלים: לירק שכיף לצרוך! הכרוב מטהר את הגוף מרעלים, מקנה אנזימים הדרושים לחיזוק מערכות הגוף, תוך שהוא מסייע לנקות את המערכות מרעלים.

אבוקדו – אבוקדו הוא פרי טעים במיוחד שמשתלב מעולה בכל סנדוויץ'. האבוקדו עשיר בנוגדי חמצון ביניהם גלותיותן, מה שמעולה עבור ניקוי הגוף מרעלים.

קייל – סוג של כרוב מריר שמשתלב בסלט עם המון לימון. הקייל נחשב סופר פוד מעולה לחיזוק המערכת החיסונית, והוא מכיל חומרים שמקלים על מיגרנה ושאר תחלואים.

אגוזים – צריכת אגוזים מכל סוג כמו אגוזי מלך, אגוזי מקדמיה, קשיו ועוד, תורמת לייצור קולגן בגוף ובכך מקנה חיזוק השיער והציפורנים, תוך קבלת מראה עור יפה יותר.

אשכולית– את האשכוליות ניתן למצוא על עצים בכל רחבי הארץ בעיקר בחודשי החורף. האשכולית מכילה נוגדי חמצון, דלה בקלוריות ומעולה למי שרוצה להוריד במשקל וזאת עקב ניקוי הרעלים שהאשכולית מאפשרת.

אדממה –  פולי סויה שנחשבים מעולים לבריאות הגוף והם מכילים שומנים טובים, אסטרוגנים וסיבים תזונתיים מעולים.

זרעי פשתן – זרעים המכילים סיבים תזונתיים לשיפור מערכת העיכול, מכילים אסטרוגן ומעולים למניעת היווצרות תאים סרטניים בגוף.

סרדינים – דגים קטנים וטעימים שניתן לטגן ולהגיש. הדגים מכילים אומגה 3 כמו גם שהם מעולים ליצור חלב אם.

בטטה – הירק הכתמתם והטעים הזה מכיל סיבים, ויטמינים ושאר מרכיבים מעולים.

עגבנייה – פרי מדהים וטעים שמתאים כמעט לכל תבשיל. העגבנייה מכילה ליקופן המעולה לשיפור מראה העור, בעוד שהיא מסייעת להימנע משפעות ומחלות חורף.

כל אלה ואחרים תוכלו למצוא בחנות בי טבע, הם ישפרו את התפקודים שלכם ויקנו לכם גוף בריא ומראה צעיר ורענן.