בר אקטיבי כשמו כן הוא, בר פעיל אשר עובדיו מבצעים חלוקה של משקאות אלכוהוליים גם מחוץ לעמדת הבר המסורתית.

בר אקטיבי לאירועים – אף אחד לא ישכח את האירוע שלכם

ברוב האירועים הן המשפחתיים והן העסקיים קיים בר שמשרת את כל האורחים, המשתתפים ניגשים אליו ומבקשים ללגום משקה זה או אחר. יש בו משקאות קלים מוגזים ולא מוגזים, משקאות אלכוהוליים בירות וקוקטיילים מסקרנים.

מעבר לכך העובדים משתמשים גם בבר אלכוהול נייד או שהברמניות עוברות בין האורחים שרוקדים ברחבת הריקודים עם מגשים עמוסי אלכוהול ומחלקות למעוניינים כוסות של קוקטיילים, צ'ייסירים, בירות ועוד. הימצאותם של המשקאות האלכוהוליים ברחבה עצמה יוצרת שמחה עצומה ולכן עמדת בר אקטיבי לאירועים מתמקמת ברחבה בתחילת הריקודים ועד סוף הערב.

האהבה למשקאות אלכוהוליים

השמחה הגדולה שיוצרים המשקאות האלכוהוליים מדרבנת את המארחים להזמין בר אקטיבי לכל אירוע כיוון שהמשקאות הם אלה שעושים שמח וסוחפים את כל הקהל לשעות של אושר, התלהבות והשתוללות. בר אקטיבי הוא אחד המדדים החשובים להצלחתו של האירוע. אף אחד לא ישכח אירוע נפלא שיש בו שפע של משקאות אלכוהוליים, קוקטיילים נהדרים כמו מוחיטו, בלאדי מרי, קוסמופליטן ועוד.

מארגני בר קוקטיילים לאירועים דואגים לכמות גדולה של משקאות בהתאם לסוג האירוע ולחתך של הקהל. לאור הניסיון רב השנים שלהם הם יודעים אילו משקאות כדאי לספק לכל אירוע משפחתי, עסקי, השקות ואירועים נוספים כדי ליצור התאמה מושלמת לקהל.

צ'ייסר ועוד אחד

אחת ההנאות הגדולות היא לקבל מהברמן או מהברמנית של בר אקטיבי לאירועים צ'ייסר באמצע הריקודים, לוגמים את התכולה של הכוס וחוזרים מהר לרקוד וכך יפעלו שוב ושוב.