אצל לקוחות רבים קיים שלב שבו הם תופסים את עצמם ואומרים, אני חייב לעבור לאוכל בריא ואני חייב להוריד כמה קילוגרמים ממשקל גופי. השאלה היא איך עושים את זה בדרך יעילה, נכונה וקלה. קראו בהרחבה על ארוחות דיאטה עד הבית!

הפתרון של ארוחות מדודות

כדי לאכול בכל יום ולאורך תקופה ארוחות דיאטטיות, תוך השתדלות לדבוק בשיטה החדשה ובלי לנשנש סוגי מזון נוספים, הדרך המוצלחת היא להתחבר לשירות של משלוחי מזון עד הבית. דרך זו כוללת כמה וכמה סוגי מנות והיועצים המקצועיים מציעים לכל לקוח את קטגוריית המזון שהיא הנכונה עבורו.

לאחר קבלת קביעה זו, הלקוח בוחר אילו טעמים הם האהובים עליו ביותר מתוך המבחר שהוצע. יש כאלו שיבחרו חזה עוף עם שעועית ירוקה, אחרים יעדיפו קציצות בקר עם ירק אחר, פסטה ועוף, טופו וירקות מבושלים ועוד.

משלוח עד הבית עבור חודש ימים

בהתאם להזמנה, מגיע המשלוח עד ביתו של הלקוח והוא כולל בדיוק את כמות המנות שהוזמנו, שתי ארוחות לכל יום. כל לקוח מזמין מנות מגוונות מתוך שלל האפשרויות כיוון שאם הוא יאכל בכל יום מזון זהה של ארוחות דיאטטיות, הוא מהר מאד יפסיק את הדיאטה מרוב שעמום ואי גיוון בסוגי המזון.

היתרון כשקונים ארוחות דיאטטיות קלות להכנה ממטבחו של שף שהוא גם דיאטן, שנחשפים כל העת לאופציות חדשות שהן מעניינות וטעימות וכך הרבה יותר טעים לאכול את המאכלים המשולבים בכל ארוחה.

אין צורך לבשל בבית

בדרך זו סומכים על אנשי המקצוע המיומנים, אוכלים את המנות שמגיעות במשלוח ואין צורך לגבש חשיבה מה לאכול, לא הולכים לקניות בסופר, לא מזמינים מזון מיוחד באתר האינטרנט של רשת השיווק אלא נצמדים למזון המוכן ונהנים מהתוצאות המעולות.