החלטתם להזמין מגשי פירות  מעוצבים לאירוע הבא שלכם? החלטה מעולה. זה מאפשר לכל האורחים שלכם, כולל הבריאים שביניהם להנות מבר מפנק, טעים, טרי ובריא.

כדי להפוך את החוויה למושלמת, כדאי להזמין מגשי פירות עם הפירות שהאורחים אוהבים. למשל, ישנם אורחים שאוהבים דווקא פירות טרופיים, אחרים יעדיפו פירות יבשים, אתם יכולים לגוון ולהזמין כמה סוגי מגשים, ככה שכולם יהיו מרוצים, אבל חשבו על הנקודה הזו מראש.

על מה צריך להקפיד כאשר אתם מזמינים מגשי פירות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

דגשים בהזמנת מגשי פירות:

לפעמים זה נראה שהיחס למגשי הפירות הוא כאל עוד משהו שצריך להופיע על השולחן, משהו שלא הרבה יאכלו.

האמת? יש בזה צדק מסוים, מבחינה טבעית הגוף ימשך יותר לפטיפור משוקולד בלגי מגרה עם מילוי נוגט, מאשר, אפילו למנגו עסיסי. אלו חוקי הטבע. אבל אם אתם נמצאים בסביבה של אנשים שמקפידים על בריאות או אם האורחים שלכם הם אנשים שהבריאות חשובה להם, תבינו שהמקרה שלכם שונה.

אם לא תזמינו מספיק מגשים אורחים ימצאו את עצמם רעבים, ללא פירות. לכן, חשבו על סוג הקהל שלכם, מה הוא מעדיף ואז הזמינו מגשי פירות לפי הכמות שנראית לכם הגיוני שתספיק.

דבר נוסף שיש להקפיד עליו זה העיצוב. מגשי הפירות לא אמורים רק לשרת את האורחים, הם יוצרים עיצוב מרהיב לשולחן ובכלל, כאשר הם מעוצבים נכון. לא פלא שעיצוב מגשי פירות הוא מקצוע שלומדים. החיתוכים של הפירות והשילוב שלהם אחד בשני זו אומנות של ממש.

וודאו שהחברה שאתם מזמינים מהם את המגשים מתמחים גם בכל הפן העיצובי וזאת כדי לכבד את האורחים שלכם כמה שיותר עם מגשים מעוצבים.