אז אתם מתכננים אירוע בקרוב ומעבר לבחירת המיקום, המוזיקה אם תהיה והשלמת כל האלמנטים הייחודיים לאירוע, אתם רוצים להגיש גם מטעמים. מגשי אירוח הינם אופציה נהדרך לאירוח ברמה גבוהה משלל סיבות, אחת מהן, היא שניתן להציג על השולחנות מגשים עמוסים בכל טוב וברגע שנגמר, פשוט שולפים מגש חדש. צורת הגשה זו תחסוך לנו הרבה לחץ בתור מארגני האירוע. האם הכרתם את סגנון הגשת האוכל הנקרא פינגר פוד? שווה להכיר.

אז מה זה בעצם "פינגר פוד"?

בלינק https://www.mivzaklive.co.il/archives/130771 תמצאו סוגי אירועים שמתאים להגיש בהם מגשי אירוח

פינגר פוד הינו סגנון הגשה של מנות אוכל אשר כל מנה מתאימה לביס אחד. בצורה זו לא צריך להשתמש בכלים נוספים מלבד מפיות ומגשי האירוח עצמם. עוד סיבה טובה לבחור בפינגר פוד היא שכך ניתן להגיש מגוון רחב של אוכל ולתת לאורחים ליהנות מהכל מבלי להתחייב למנה אחת או שתיים. מכיוון שפינגר פוד הינו רק צורת המנה הסופית, ניתן לבחור ממגוון עצום של טעמים, בין מתוק למלוח, חריף או גם חמוץ, ישראלי או איטלקי ועוד.

סוגים שונים של פינגר פוד במגשי אירוח

פוקצ'ות ביס מטובלות

פוקצ'ות הינו מאכל האהוב על רבים. היום, רבים משתדלים לשמור על תפריט מאוזן ויעדיפו לא לאכול מנה שלמה של פוקצ'ה אך ישמחו מאוד לקבל רק ביס כדי לטעום מהטעם האהוב. בנוסף על כך, רבים ישמחו במקום לבחור בפוקצ'ה מסוג אחד, לבחור בטעימת מגוון סוגים, ביס מכל אחד.

כריכי קפרזה איטלקי

המטבח האיטלקי הביא אל העולם מגוון רחב של מנות אהובות. כאשר מדובר בכריכי וסלט קפרזה, ניתן לבחור בסגנונות רחבים של טעמים. כריכי ביס עם ירקות ופרמז'ן או גבינות אחרות.

פרוסות לחמנייה עם רטבים ותוספות אחרות

ניתן למרוח על הפרוסות בין פסטו לבין ממרחי גבינות או ירקות אחרים. כריכים אלו יכולים ליצור חגיגה של טעמים, ניחוחות וצבעים שיראו טוב מול עדשת המצלמה.

פלטת גבינות

פלטת גבינות הינה רעיון מצוין לאירועי בוקר או צהריים קלילים. ניתן לשלב מגוון רחב של גבינות, מקלות פרמז'ן ועוד בכל מגש אירוח ואין צורך אפילו בכלים נוספים מלבד פחים מפוזרים באירוע לצורך זריקת הקיסמים.