סיור בשווקי אוכל ברחבי הארץ ובעולם – זה תמיד דבר שכיף לעשות! הצלילים הבוקעים מהדוכנים, הצבעוניות וריחות הפירות הטריים, כמו גם אווירה נעימה עם בתי קפה ומסעדות טובות – כולם הופכים את החוויה לייחודית ונעימה.

כיום, ישנם מגוון סיורים קולינאריים אותם מעבירים מדריכים מנוסים שמכירים את השווקים, שגם חקרו את האזור ואת הסיפורים שבו, ובכך יכולים להוביל אתכם למסע יוצא דופן בין סמטאות, מעברים ורחובות השוק. אבל מתי כדאי לצאת אל סיור כזה? הנה מספר מועדים ואירועים מיוחדים:

 יום גיבוש עובדים

רבים המנהלים שרוצים לגבש את העובדים שלהם עם חוויה מיוחדת במינה. ואכן לצד פעילויות לעובדים מסוגים שונים, נמצאים גם סיורי אוכל שמספקים חוויה אותנטית במיוחד. בישראל יש מספר שווקים מרכזיים כמו שוק התקווה, שוק לווינסקי, שווקים בכרם התימנים, בני ברק ועוד. בכל היעדים טמונות חוויות קולינאריות נפלאות ויוצאות דופן.

סיור שווקים באירועים מיוחדים

מסיבת רווקות, ימי הולדת, בר או בת מצווה, ימי נישואין ועוד – כולן סיבות מעולות לצאת אל סיור קולינארי בשווקים. כבאמצעות הצטרפות לסיור צבעוני עם צוות מדריכים מנוסה – אפשר לטעום מאכלים טובים, לקנות פריטים בזול, לשמוע סיפורים מן המקום ולהנות מחוויה אותנטית ייחודית.

סיור לתיירים

אם אתם מארחים אנשים מחו"ל ואתם רוצים להעביר אותם חוויה ארץ ישראלית יוצאת דופן! תוכלו לצאת איתם אל סיור בשוק אוכל. באמצעות מדריכים דוברי אנגלית שיספקו פרטים אודות השוק, סיפורים על האנשים שבשוק, ואגדות אורבניות מעניינות – אפשר להכיר את האופי האורבני הארץ ישראלי שטמונים בו המון סיפורים, טעמים וניחוחות.

לסיכום, סיור בשוק התקווה, שוק לוינסקי, שוק בני ברק, שוק פלורנטין ועוד – כולם שווקים שכיף לטייל בהם ולערוך בהם קניות. סיור קולינארי מקצועי –  יספק חוויה נפלאה ומשודרגת באמצעותה ניתן להכיר את הסיפורים המדהימים ובה בעת, להנות מחוויית טעימות ייחודית!