אחד הטרנדים הגדולים ביותר של השנים האחרונות הוא שימוש במגשי פירות לאירועים, פגישות ואפילו לערבים רומנטיים. אלה יכולים לספק לנו פתרון נהדר לכיבוד בסיטואציות שונות, חיסכון משמעותי בעלויות של פתרונות אוכל באירועים ולספק עוד יתרונות רבים אחרים. אם אתם גרים בבת ים והסביבה תוכלו להזמין אצלנו מגשי פירות מיוחדים, צבעוניים וטעימים במיוחד עם פירות העונה בסידורים שובי עין.

מגש פירות – הפתרון המושלם לערב בבית:

לעתים רבות אנו מתכננים ארוחה במסעדה או עמלים על ארוחה בבית. ניתן להזמין מגש פירות בת ים שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים שלכם ויכלול מגוון רחב של פירות חתוכים, טריים ויפים שיוגשו לכם במגש, קערה או סלסילה לבחירתכם ותוכלו לפתור את נושא הכיבוד. פירות מתאימים בצורה מושלמת לערבים רומנטיים, לערבים משפחתיים ועוד. 

מגשי פירות למפגשים עסקיים:

כל בעל עסק עורך מפגשים עסקיים, בין אם מדובר במפגש עם שותף פוטנציאלי, משקיע, לקוח או אפילו הרמת כוסית עם העובדים. במקרים כאלה ואחרים מומלץ להזמין מגשי פירות מיוחדים ואיכותיים שיספקו לכם אחלה פתרון לאירוח. מדובר בכיבוד קל, טעים, שכל אחד יכול ליהנות ממנו (בין אם הוא צמחוני או לא, בין אם הוא אוהב פרי כזה או אחר וכו'). הצבעים העזים של הפירות, הניחוחות והטעמים, יוסיפו ללא ספק גם לתחושות והרגשות בפגישה. 

מגשי פירות לאירועים:

בכל אירוע ניתן לשלב מגש פירות איכותי וטעים (כמובן ברבים) אולם לא בכל אירוע אלה יוכלו להחליף גם את המנות העיקריות אלא רק באירועים קטנים, אירועים הנערכים בטבע וכן הלאה. אם אתם מוצאים לנכון להוסיף מגשי פירות לאירוע שלכם, ככיבוד קל או כתוספת לתפריט הקייטרינג הקיים כדאי יהיה להוסיף מגשי פירות מעוצבים, אטרקטיביים ומעניינים במיוחד. לפרטים נוספים ניתן ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם מגשי פירות אטרקטיביים עם פירות טריים ממגוון פירות העונה.