צליית בשר הפכה להיות למושג פופולארי ואהוב במיוחד. אך אם בעבר היו לנו כלים מוגבלים ושיטות צלייה מסוימות מאוד. הרי כיום יש לנו מבחר אפשרויות ומכשירים שונים. מה שמאפשר לנו להכין את הבשרים בצורה מדויקת ומשובחת במיוחד. כי כך אפשר להכין ארוחות נפלאות בריחות קסומים!

גריל פחמים וגריל גז

צלייה מאכלים בגריל זו אופציה בסיסית ושימושית ביותר. מכאן ניתן ללכת למספר כיוונים. אפשרות אחת היא להשתמש בגריל פחמים הישן והמוכר. זה שאנו נצית אותו בעזרת פחמים, ננפנף ונדאג שהפחמים אכן יאפשרו את צליית הבשר. אך יש כיום אפשרויות מתקדמות מאוד שמאפשרות לנו להשיג תוצאות נפלאות בצורה נוחה וקלה יותר. ואת זה מאפשר לנו גריל גז באתר טולמן.

מה זה גריל גז?

גריל גז הוא מכשיר ביתי לצלייה. בשונה מגריל פחמים הוא בנוי בצורה כזו שהוא מופעל באמצעות גז. כך שאין צורך להתעסק עם פחמים ומבערים. ההצתה של הגריל פשוטה וקלה יותר, כי יש מערכת הצתה מובנית ונוחה. וגם תהליך הצלייה יהיה פשוט ומתוכנן יותר. כי כאשר מדובר על מכשיר בעל מנגנון מובנה, התהליך כולו יהיה קל יותר.

על הטעם ועל הריח

אמנם גריל גז מהווה פתרון נוח ושימושי מאוד. שכן הוא מאפשר לנו לצלות בלי להתעסק עם פחמים ועשן. אך מנגד קשה להשוות את התוצאה בין שני הגרילים. שכן כאשר מדובר על גריל גז התוצאה לא תהיה ממש אותה תוצאה. אולי מי שלא מבין מספיק והוא אינו מגדיר את עצמו כאנין טעם לא ממש יבחין בהבדל בולט. אבל מי שיודע מה הוא רוצה לאכול, יגלה מיד כי מדובר על צלייה בגריל גז. כי אין לנו כאן את הטעם המסורתי ואת הריח המוכר שיש בגריל פחמים. ככלות הכול אי אפשר להשוות בין הבערה באמצעות פחמים להבערה בגז.

מה שנוח ונכון לכם

אמנם הטעם אינו דומה. אך אם אתם לא מתעקשים דווקא על הטעם המסוים הזה, יתכן כי גריל גז של טולמן ציוד פנאי יענה על הצורך שלכם, ויוכל לשמש אתכם נפלא.