מה מתבשל היום? היום מתבשל לפניכם הנתיב למציאת סכין מושלמת, שתתאים לצרכים שלכם. אין ספק כי סתם סכין חיתוך מתאימה לאנשים ש"סתם" מכינים ארוחה. למי שאוהב את האוכל שלו מושקע באמת, לאנשים שיודעים באמת להעריך איכות ואוהבים לבשל, אין תחליף לסכין שף. הטיפים הבאים יעזרו לכם (או לכן) לבחור סכין שף מבלי להתבלבל ומבלי להזיע. 

פלדה איכותית, ללא פשרות 

התשובה הראשונה והמתבקשת לשאלה איך לבחור סכין שף היא לשים לב לפלדה. בחרו אך ורק סכין המיוצרת מפלדה איכותית. מדובר בחומר גלם שקל מאוד להשחיז ולאחר ההשחזה, הסכין נשארת חדה מאוד ולאורך זמן. תרגישו את ההבדל בכל פעם שתקצצו את חומרי הגלם האיכותיים שיכנסו לתבשילים, לקדרות או יונחו על הגריל שלכם. 

פלדה מחושלת היא הכי טובה 

יציקת פלדה יכולה להיות טובה, אבל אם תשאלו אותנו איך לבחור סכין שף, אנו מציעים לבחור דווקא בפתרון מחושל. זוהי צורת הייצור והעיצוב של פלדה, שבאמת מפיקה תוצרים מעולם במיוחד. החישול משפיע על צורת הלהב, על החדות, אפילו על האיזון ועל נוחות השימוש. תשאלו כל מי שמבין, ותקבלו הסכמה מקיר לקיר. 

סכין רב תכליתית או סט שלם 

יש כיום בנמצא סכיני שף שמוגדרות בתוך רב תכליתיות. זה יכול להיות פתרון טוב, אבל יש כאלה שרוצים פתרון לא סתם טוב אלא מצוין. במקרה שכזה, אם תשאלו איך לבחור סכין שף, נוכל להצביע על בחירת סט. בצורה כזאת תמיד יהיה לכם בהישג יד את הסכין הנכון, המושלם למשימה, ולא משנה מה מתבשל. עם סט של שף ביד, תוכלו לחתוך בצורה מדויקת ומושלמת כל ירק, כל פרי, כל שורש, בשרים, עופות, דגים, חלקי פנים ועוד. 

הזמינו עכשיו: https://nameitonsteel.com/