בר מים משמש כיום בבתים רבים ובמשרדים, לאספקת מים צלולים. חלק מהברים מספקים מים קרירים, אחרים מספקים מים קרים או רותחים, בלחיצת כפתור או בלחיצה על ברז. רוצים מים צלולים וטעמים, נקיים ובריאים, במחירים משתלמים? נסביר איך גם אתם יכולים להשיג מבצעים במי עדן, בלי להתאמץ.

מבצעים למצטרפים חדשים

חברת מי עדן הוותיקה נכנסה לתחום ברי המים, מבלי לוותר על פעילות השיווק של מים בבקבוקים. בר מים, שלא כמו בקבוק מים, לא נמכר בעסקה נקודתית וחד פעמית אלא מדובר בעצם במנוי חודשי שיכול להתמשך על פני זמן. למחפשים מבצעים במי עדן תמיד כדאי לברר עם נציג החברה על אפשרות של מבצעים למצטרפים חדשים. לא מעט חברות פועלות בארץ בתחום ברי המים ועקב התחרות, החברות בהחלט נוטות להציע מבצעים. אם אתם שוקלים לבטל בר מים ישן מאיזו שהיא חברה, גם זו נקודת שיכולה לאפשר לכם לבקש מבצע שישתלם לכם.

מבצעים לכמויות גדולות

המים של מי עדן בבר הנפוץ מסופקים בכדים. הכדים הגדולים מספקים את המים הצלולים וכשמגיע הזמן, מחליפים את הכד הריק, בכד מלא. למחפשים מבצעים במי עדן, כדאי לברר עם המחירים שניתנים בהתאם לכמות כדי המים שמזמינים. ככל שמזינים כמות של יותר כדי מים, כך המחיר לכל כד מים יורדת. מבצעים לכמויות גדולות יכולים להוזיל את המחיר במידה משמעותית.

מבצעים של בונוסים במי עדן

מעת לעת אפשר למצוא גם מבצעים במי עדן מסוג אחר. לדוגמא, מצטרפים יכולים לקבל עם ההצטרפות מארזים או כמויות גדולות של בקבוקי מים, ממוצרי החברה. אם אתם עושים שימוש בבקבוקים מסוג זה, מדובר למעשה בהטבה שהיא מבצע משתלם במיוחד.