אם גם אתם מאוד אוהבים  לשתות קפה, הקפה הטוב הוא חלק מהחיים שלכם, ואתם  יודעים להעריך קפה איכותי, וודאי חשוב לכם להשיג פולי קפה מהטובים ביותר. אחרי ששתיתם הרבה סוגים של קפה,  אתם רוצים להתאים לעצמכם את סוג הקפה שיהיה בדיוק מתאים לכם.  אולי אתם רוצים לעשות תערובת קפה שמתאימה בדיוק לטעם המיוחד שלכם. 

למצוא תערובות קפה מיוחדות

 יש תערובות קפה בסופר או בעוד מקומות אבל אלו לא תערובות קפה באמת מצוינות ומיוחדות. שם  לא תמצאו תערובות הקפה איכותיות מיוחדות שאפשר להשיג רק למכירה  במרכזי מכירה בוטיק של קפה.  יש כמה מקומות מיוחדים בארץ שאפשר להשיג בהם קפה איכותי במיוחד.  אנחנו אחד המקומות האלה במרכז הארץ. 

איך אני משיגים את פולי הקפה הטובים ביותר?

 איך אנחנו יודעים שאנחנו משיגים את פולי הקפה האיכותיים ביותר. אנו מכירים לעומק את השווקים בחו"ל בכל מקום בעולם.  למדנו את השווקים השונים זה מצאנו את היבואנים הטובים ביותר של פולי קפה איכותיים.  אתם רוצים לקנות פולי קפה איכותיים,  חשוב לקנות ממשווק בתחום זה שיש לו מערכת קשרים  גדולה ליבואנים של פולי קפה טובים. 

לנסות את פולי הקפה המעולים שלנו

אתם מוזמנים לנסות את פולי הקפה שלנו ולראות את האיכות את הטיב ואת הקלייה המעולה.  בין אם אתם רק לומדים את תחום הקפה או בין אם אתם מומחים  הרבה שנים בקפה כדאי לכם לבדוק את הפולים שלנו ולראות מהי איכות של פולי קפה.  אנחנו מאוד גאים באיכות של פולי הקפה שלנו.  וגם בשיטת הקלייה הטובה והמקצועית שלנו.  תוכלו לנסות כמה סוגים של פולי קפה אולי לנסות תערובת של פולי קפה (תוכלו למצוא גם תערובות לאספרסו) אשר מתאימה לכם ביותר.