איזה מזל שיש לנו מים זורמים בכיור?! כשיש הפסקת מים קצרה, רק אז אנחנו מודים על כך שיש לנו מים זורמים בבית ומודים על כך שאנחנו לא צריכים לשאוב אותם מאיזה באר מרוחקת. כשאנחנו משפצים מטבח או בונים בית חדש (ובכלל רוצים להחליף את הברזים בכיורים…) חשוב שנדע כיצד נזרים את המים אלינו בצורה הכי פרקטית ויעילה.

אז כיצד בוחרים את ברז האמבטיה? הנה חמישה טיפים

אופן השימוש – בתחילה חשוב לשים דגש על אופן השימוש שלכם ולדעת כיצד תרצו שהברז יתפקד ואיך הוא יראה.
כיום יש ברזי מטבח שמאפשרים כניסה של מים אם או בלי מגע , יש כאלו שמכילים סימנים ברורים של מים חמים או קרים לפי הצדדים של הברז, יש ברזים ארוכים או קצרים נשלפים וכולי. בחרו את הברז שמתאים לכם מבחינה פרקטית.

עיצוב – עיצוב הוא חלק חשוב מאוד בבחירה שכן הברז חייב להתכתב מבחינה עיצובית עם הסגנון של המטבח שלכם. קבלו השראה מחנויות לציוד אמבטיה באינטרנט ובחרו את העיצוב שמתאים לכם.

פרקטיות – חשוב שהברז יתאים לשימוש של על בני הבית החל מילדים קטנים עד קשישים.

תקציב –  כעת יש לבחור ברז בהתאם לתקציב שלכם. יש ברזים שיעלו 100 שקלים ויש כאלו שהעלו כמה אלפי שקלים. התאימו את הברזל התקציב שלכם

איכות – איכות היא חלק מהעניין וחשוב לשים לב שאתם בוחרים ברזים איכותיים מפלדת אל-חלד שלא מחלידים בקלות, שיש להם גומיות עמידות אשר אינן מתפוררות ובחרו פריט שתוכלו לקבל עליו אחריות. כך תוכלו ליהנות מברז נוח, פרקטי ושימושי.

> באתר https://www.hippos.co.il/ תוכלו להתרשם ממגוון רחב של ברזים איכותיים וטובים.