רבים מאתנו אוהבים מאד לארח את בני המשפחה והחברים. האירוח המושלם הוא במקומות שהם מחוץ לבית כמו בחצר, בגינה, בסמוך לבריכת השחייה או במרפסת הענקית.

היתרונות של מטבחים חיצוניים לחצר

קיימים יתרונות רבים למטבח חיצוני בחצר וביניהם העובדה שאפשר להקים אותו בכל גודל רצוי, בהתאם לשטח אשר מקצים לכך בחצר. אפשר למקם את המטבח במרכז הרחבה או צמוד לקיר, בהתאם לנוחותם של בני המשפחה. התכנון המוקפד והביצוע היוצא דופן, יוצרים מיקום פרקטי ועם זאת יציב ומקובע.

צוות המומחים שלנו מלווה את הלקוחות לאורך כל תהליך החשיבה והבחירה. הם מבצעים כמה הדמיות ומגישים כמה הצעות כדי שהלקוח יבחר את האופציה המתאימה ביותר לאורח חייו ולהתנהלות האירוח שבה הוא מורגל.

נראותו של המטבח לחצר היא מדהימה ויוצרת מקום מפגש נעים במיוחד שאוהבים מאד להימצא בו. הוא מעוצב בקווים מודרניים ובעל מראה אלגנטי.

המטבח החיצוני בנוי מחומר עמיד ביותר שהוא בטון סטון המשלב את חוזקם של האבנים עם חוזקו של הבטון וכך מאפשר ללקוחות ליהנות ממטבח יוקרתי ואיתן. החומרים הללו מתאים לכל מזג אוויר ולכן המטבח יכול לשרת את בני הבית לאורך שנים רבות. המפעל מעניק ללקוחות תקופת אחריות מקסימלית בת עשר שנים.

המטבח החיצוני מאובזר בכל צורך הקיים במטבח כדי שהכול ירוכז במקום אחד ולא יהיה צורך לגשת שוב ושוב למטבח בלב הבית. כל הפריטים הם בטיב מעולה ובאיכות בין לאומית, כמו לדוגמה מוצרי החשמל, המקרר, מכשיר הצלייה, התנור ועוד.

במטבח קיימים כמה משטחי עבודה המאפשרים עבודה נוחה מאד להכנת המטעמים בכל שיטה כמו תיבול הבשר, הכנת מאכלים, תבשילים, סלטים וכו'.

חלק מהמטבח הוא דלפק פונקציונלי מאד אשר אפשר לשבת לצידו על כסאות גבוהים, ארבעה, שישה או שמונה סועדים בהתאם לגודלם של הדלפקים.

המזמינים מטבחים מסוג זה אצל גנץ מטבחים, ייהנו מאספקה והתקנה מהירה מתוך המלאי הזמין הקיים בדרך כלל במפעל.

רכישת מטבח חיצוני

מדובר באחת ההחלטות הנכונות ביותר בכל בית גדול, לנוחות יוצאת דופן מחוץ למטבח הביתי.