האירועים שנערכים היום נושאים טעמים שונים ואופי שונה והם נראים אחרת לגמרי מהאירועים אשר אותם חגגנו בעבר.

אם עד לא מזמן ידענו כי אירוע מחייב שולחנות ערוכים, ערכת צלחות וגם סכו"ם לכל סועד, כוסות, מפיות וכל מה שאירוע רשמי דורש, הרי שהיום זה כבר שונה לחלוטין. לא חייבים צוות מלצרים אשר יעמוד וישרת את האורחים, לא חייבים לדאוג כי לכל אורח יהיה מקום ישיבה מסודר על יד השולחן. די בעריכת בר אחד מרכזי כאשר כל אחד יכול ליטול את המנה המועדפת עליו. באופן כזה יכול כל אחד ליהנות מהמנה שהוא רוצה, בכמון שהוא מעוניין ואם הוא רק ירצה הוא גם יוכל לקבל מנה נוספת. ברור כי יש לשיטה הזו הרבה מאוד יתרונות עבור האורחים.

גם המארחים נהנים מאוד משיטת ההגשה הזו, כאשר היא למעשה חוסכת להם הרבה מאוד טרחה, מאמצים וגם הרבה מאוד כסף. לא צריך כוח אדם גדול על מנת לארח מספר גבוה של אורחים. מנגד, אין אוכל שהולך לאיבוד כי כל אורח ייקח בדיוק את המנה שהוא רוצה. שלא כמו בארוחה רגילה אשר בה המלצר מגיש צלחת לכל סועד ולא תמיד המנה תיאכל.

מה כוללים מגשי האירוח?

כאשר אנחנו מדברים על מגשי אירוח כשר למהדרין, אנחנו למעשה מדברים על מגשים אשר אלו מוגשים לאורחים על שולחנות מרכזיים וכל אחד יוכל לבחור מתוך המגש את החלקים האהובים עליו. מגשי אירוח למעשה יכולים לכלול הרבה מאוד אפשרויות. יש אפשרות ללכת על מגשים עם פירות וירקות חתוכים. אפשר כמובן לצרף קנקן קטן עם מטבל מתאים וכל אחד יוכל להעביר לצלחתו את הכמות הרצויה לו עם או בלי מטבל בהתאם לטעמו האישי.

אפשר גם ללכת על מגשי אירוח הכוללים כריכים קטנים ממולאים בכל טוב, ישנה אפשרות לבחור פלטות גבינה יוקרתיות או לחילופין מגשי אירוח עם סושי מהודר ומרשים, בקיצור, עולם האפשרויות הוא ענק. 

כדאי להכיר אותם ולהתחיל ליהנות מאירוח ברמה אחרת וכיפית במיוחד. אנחנו כאן על מנת לספק לכם מגשי אירוח ייחודיים וטעימים והכי חשוב – הכול כשר למהדרין.

אולי יעניין אתכם גם: מסעדה חלבית כשרה בד"צ בירושלים.