רוצים לטוס לחופשה לדובאי אבל אתם דואגים שלא תמצאו אוכל כשר? צריכים לטוס למפגשי עסקים עם עמיתיכם האמירתיים אבל חוששים מתנאי הכשרות? אין לכם שום בעיה  – גם אתם יכולים לטוס לדובאי ולהנות מתנאי חופשה יוקרתיים לצד תנאי כשרות מהמעולים ביותר! את זה כבר כולם יודעים – טיסות לדובאי לטובת חופשה או מפגשי עסקים בדובאי יכולים להתאים גם למגזר הדתי והחרדי. איחוד האמירויות רואה בעין יפה כניסה של תיירים מכל העולם וגם מישראל, וכן גם אוכלוסיית היהודים שומרי הכשרות. הם דואגים ומספקים אוכל כשר בחלק מבתי המלון והמסעדות המקומיות.

אפשר לבלות בילוי כשר גם בדובאי

זה לא פשוט להתארגן לחופשה בעולם עבור המגזר הדתי והחרדי. יש כל כך הרבה פרמטרים שיש לשים אליהם לב ולתת תשומת לב מתאימה – כשרות, שבת, תפילות ועוד עניינים הלכתיים רבים אחרים. רצוי מראש לקבוע את מסלול הטיול או החופשה שלכם כך שתעברו רק במקומות שאתם יודעים כי הם מספקים אוכל כשר וכיבוד מבחינת ענייניי השבת, על מנת שהחופשה שלכם תיערך בהתאם לכל אורכה. אפשר לברר קודם לכן באתר הבית של מקום הבילוי המסוים שאתם הולכים לבקר בו, האם הם מחזיקים אוכל כשר וכן שומרים שבת.

מה אפשר לעשות בדובאי בקרב המגזר הדתי?

דתיים יכולים להנות משפע של אטרקציות ליחידים, זוגות וכל המשפחה. אפשר לבקר במרכזי תרבות שונים, מוזאונים, הפלגות ושיט מאורגן, בחופים, שהייה בדובאי מלונות יוקרה עבור שומרי כשרות ושבת וכמובן טיולים בחיק הטבע ובנקודות טבע הסמוכים לעיר.

אין ספק שדובאי נחשבת לכוכב עולה בתחום התיירות הישראלי. לא עברו שנתיים בודדות והיא כבר הפכה ליעד פופולרי ואטרקטיבי במיוחד על הישראלי הממוצע. אפשר לבלות שם בכל סוג של בילוי כמעט עבור כל סוג של חופשה שאתם בוחרים – דתיים, חרדים,  משפחות, יחידים ועוד.