כל אחד רוצה לערוך את האירוע הכי מוצלח שיש וזאת מכיוון שאירועים הם חוויות אשר מלווים אותנו לאורך כל החיים שלנו. מי יכול לשכוח את החתונה שלו או את הברית של הילדים שלו? מי לא זוכר את הבת מצווה של הילדה שלנו? אין ספק כי הדבר הכי חשוב כיום בכל אירוע שאנו עורכים זה האוכל שנגיש באירוע. אנחנו צריכים להיות בטוחים כי זה האוכל הכי טעים והכי מיוחד שיש וזאת בכדי להבטיח כי האורחים שלנו ייהנו ממנו כמה שיותר. כיום גם ברור כי אוכל באירוע חייב להיות בשרי וכי זה מה שהאורחים מצפים לקבל באירוע שלנו. על רקע זה אנחנו חייבים לבחור קייטרינג לחתונה FoodCraft שמגיע גם בתפריט בשרי כזה שיהיה הכי טעים והכי טוב שיש וזהו משהו שאנו לא יכולים להתפשר עליו לעולם.

מדוע העיצוב של המנות הוא כל כך חשוב?

אתם צריכים לזכור כי אנחנו חיים בעידן האינסטגרם וזה אומר כי כל מה שאנחנו עושים צריך להיות לא רק טעים אלא גם להצטלם יפה. על כן אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לעיצוב של המנות וזהו משהו שאנו לא יכולים להתפשר עליו. ככל שהמנה שלנו תהיה יותר יפה כך האורחים שלנו ייהנו ממנה יותר. עליכם להבין כי לא די בכך שהמנה תהיה יפה אלא אנחנו צריכים להבטיח כי היא תוגש בכלים הטובים ביותר וגם כי העיצוב של דוכני האוכל יהיו היפים ביותר שיש. אין מה לעשות אנשים אוכלים היום עם העיניים לא פחות מאשר עם הפה וזה אומר כי אסור בשום פנים ואופן להתפשר על המראה של האוכל.

האם לתת לשף להחליט איזה מנות יהיו באירוע או שאנו נחליט על כך?

אין ספק כי השף יודע הכי טוב מה הקהל אוהב ועלכן כדאי להקשיב לו ולשמוע לעצות שלו. אך זה ממש לא אומר כי הדעה שלכם לא צריכה להילקח בחשבון ואתם צריכים להבין כי המילה האחרונה שייכת לכם וזאת מכיוון שבסופו של יום האירוע הוא שלכם ושלכם בלבד.

קראו גם: איך בוחרים שף לאירועים?