בשר ועופות הם חלק חשוב מאוד מהתזונה היומית של אנשים רבים ברחבי העולם. בעוד שאצל אנשים רבים רכישת בשר יכולה להיות מלאכה די פשוטה – הולכים לקצבייה או לסופר ורוכשים נתח בשר, אצל המגזר החרדי זה קצת יותר מסובך. אנשים המקפידים על שמירת תורה ומצוות אוכלים אך ורק בשר ועופות אשר נשחטו על ידי שוחט ירא שמים אשר מקפיד על ההלכות הרבות אשר מופיעות בהלכות שחיטה. ולכן, כאשר אדם חרדי מעוניין לרכוש בשר בכשרות מהדרין, הוא נאלץ לכתת את רגליו אל אחת מהקצביות הכשרות למהדרין הלא רבות שקיימות בארץ, או לרכוש בשר קפוא בסופר. 

הפתרון – הזמנת בשר טרי עד הבית

המהפכה הטכנולוגית ורשת האינטרנט גרמו לשינוי גדול בצורת הרכישה של מרבית האנשים. כיום, חלק גדול מאוד מהקניות נעשות באמצעות הרשת ללא צורך לצאת מן הבית. גם בחלקים גדולים מאוד של המגזר החרדי נפוץ כיום השימוש ברשת האינטרנט על מנת להזמין דברים שונים הביתה, כאשר חלקם מחזיקים בבית אינטרנט מסונן, וחלקם עושים שימוש בחנויות אינטרנט בהם יש עמדות מחשבים זמינות. העובדה הזאת מאפשרת פתרון גם עבור רכישת בשר. באתרי קצביות כמו טרי טרי למהדרין >https://halak.co.il/ אפשר לרכוש מגוון עצום של בשרים, עופות ודגים בכשרויות מהודרות, כאשר כל אחד יכול לבחור בגוף הכשרות המועדף עליו.

כיצד רוכשים בשר כשר למהדרין מבלי לצאת מהבית?

בדיוק כמו כל רכישה באינטרנט, גם הזמנה של בשר טרי כשר למהדרין מאתר כמו טרי טרי למהדרין נעשית בקלות ובפשטות. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר לבחור את המוצרים בהם אתם רוצים ואת הכמות שלהם, ולבחור באופציה של משלוח עד הבית. במרבית המקרים ישנה תוספת של עלות משלוח, אך היא זניחה לעומת הזמן שצריך להשקיע בשביל ללכת לקצבייה ולעמוד בתור.