שוקולד חלב לא רק טוב ללב שלנו, הוא גם מגביר את יכולות המוח שלנו, את החשק המיני ואפילו את הגזרה שלנו. מחקר בן 12 שנים הראה, ששוקולד יכול להפחית את הסיכון להתקפי לב ושבץ והוא בעיקר המאכל הכי טעים בעולם.

שוקולד חלב |

מחקר, שכלל 21,000 אנשים, הראה ששוקולד חלב יכול להיות טוב כמו שוקולד מריר. כידוע, שוקולד מריר תורם רבות להורמון הטסטוסטרון והוא מכיל אבות מזון חיוניים ביותר לגוף האדם.

כמו כן, מדענים גילו שאכילה של עד שתי חפיסות שוקולד ביום, עשויה להיות טובה עבורנו. מחקר שנמשך 12 שנים על הרגלי הנשנוש של 21,000 אנשים הראה, כי התמכרות קבועה לשוקולד, יכולה להפחית את הסיכון להתקפי לב ושבץ מוחי.

לב בריא יותר בזכות השוקולד |

המחקר האחרון, מאוניברסיטאות אברדין, מנצ'סטר, קיימברידג' ומזרח אנגליה, מצא שאנשים שאוכלים עד 100 גרם שוקולד ביום, נמצאים בסיכון נמוך ב- 11% ללקות בהתקף לב, שבץ או בעיה קרדיווסקולרית אחרת מאשר אנשים שלא אוכלים אותו בכלל.

הסיבה לכך היא פלבנואידים – סוג של נוגדי חמצון המצויים בשוקולד, תה ויין אדום, שיכולים לעזור להמריץ את זרימת הדם על ידי ניקוי חומרים מזיקים הנקראים רדיקלים חופשיים, שעלולים לגרום למחלות.

מגביר את תפקוד המוח |

שוקולד חלב, הוא אחד המקורות הטבעיים העשירים ביותר למגנזיום, מינרל חיוני לבריאות המוח, ומכיל גם קפאין (בסביבות 43 מ"ג ל- 100 גרם שוקולד מריר). אכילה של כמות קטנה בלבד – ריבוע אחד או שניים ביום – יכולה לעזור להגביר את הריכוז והערנות, ואפילו ניתן להשתמש בסוגים שונים של שוקולד לאפיה של קינוחים מתוקים.

ואם אתם רוצים שוקולד חלב בצורות שונות ומעניינות, תוכלו לרכוש באינטרנט את השוקולדים האיכותיים והמסוגננים ביותר ובמחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.