מאז ומעולם אנשים גבוהים היו הבולטים ביותר בקרב קבוצה של אנשים, כיוון שגובהם הקיצוני מתלבט על פני אחרים וכמובן שקשה להתעלם מכך. זוהי הסיבה מדוע הולכי קביים הם האטרקציה הטובה ביותר למגוון אירועים, מסיבות וכל חגיגה אחרת שמטרתה שמחה וכיף.

הולכי הקביים יכולים להרים מופע מושקע וייחודי שישדרג כל אירוע, זאת באמצעות הליכה על מוטות ארוכים ולבישת תחפושות ססגוניות המושכות את העין. ניתן להתאים את מראה וסגנון המופע על פי קונספט האירוע, וכך להיות בטוחים כי האורחים יכתירו אותו כאירוע של השנה!

מופעי קביים לאירועים פרטיים

הולכי קביים יכולים להתאים למגוון אירועים פרטיים כמו חתונות, בר/ת מצווה, ימי הולדת וגם ברית/ה. כיוון שמופע הקביים מושכים את המבטים של כולם, ניתן לתבל את האירוע עם אטרקציה מדליקה כזו במהלך קבלת הפנים של האורחים, כניסת ילד/ת בר/ת המצווה וגם במהלך מסיבת הריקודים שמתקיימת במרכז הרחבה במהלך חתונה.

מופעי קביים לכנסים ואירועים עסקיים

אירועים עסקיים שונים מאירועים פרטיים במהות ובתוכן, ולמרות שאירועים מסוג זה משדרים איכות ומקצועיות אין ספק כי גם במהלכם מופע קביים מקצועי יוכל לתרום רבות למהלך האירוע. זוהי דרך נהדרת למשוך את תשומת ליבם של לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים, ודרך להראות כי מדובר על אירוע עסקי מכובד בעל חשיבה שיווקית בלתי רגילה.

איפה מוצאים מופעי קביים לאירועים?

כיוון שמדובר על אטרקציה ייחודית, חשוב לבחור חברת אירועים מקצועית העוסקת בהפקה אומנותית ושיווק חוויתי. כדי למצוא חברה כזו, כדאי להיעזר בחיפוש ברחבי הרשת או להתייעץ עם בני משפחה ומכרים שהתנסו בהזמנת מופעי קביים לאירוע פרטי ו/או עסקי.