אחד הדרכים הכי מעניינים שאפשר לארח אנשים או לעשות אירוע אישי או משפחתי, הוא להזמין שף פרטי. האופן שבו אירוע כזה ממוסגר, תחת אירוע עם שף פרטי, הוא הרבה יותר מסתם אירוע. והמחמאות… לא יפסיקו הגיע לאחריו.

דרכים לחגוג אירועים קטנים 

כדי לערוך אירועים קטנים, יש בדרך כלל אינסוף אפשרויות שעומדים לנגד עינינו. אפשרויות רבות שמוכיחות כמה אנחנו לא באמת יודעים עדיין לעשות אירוע כמו שצריך. כלומר אירוע עם שף פרטי, כזה שמגיע במיוחד עבורנו, ויכין לנו את האוכל הכי טעים שיש.

מידי כמה שנים, אפשר לקחת אירוע מסוים ולערוך אותו כאירוע בגוון אחר לגמרי על ידי הבאת שף מקצועי בעל ידי זהב עם אוכל מושלם בדיוק כמו שאנחנו חולמים עליו כשאנחנו מפנטזים לנו על מסעדות או ארוחות גורמה.

שכר של שף פרטי 

אם אתה מחפש משרה של שף אישי במשרה מלאה אצל מעסיק יחיד, סביר להניח שהוא ירצה לשלם לך שכר במקום תעריף שעתי או עמלה קבועה. הגדרתך כעובד שכיר, עשוי לשקף את מספר השעות שאתה עובד בשבוע או בכל יום, ולהכפיל את השעות בתעריף לשעה.

למשל בארצות הברית, מרבית עמדות השכר ממוצעות והם בין 30,000 ל – 40,000 $ לשנה לתפקידי שף אישיים. בארץ המחיר מעט שונה דווקא מהסיבה שהאופן בו אנשים כאן בארץ לוקחים את השף האישי לבין איך שלוקחים אותו שם, הוא מעט שונה בבסיס.

שיקולים בלהיות שף 

כשאתם קובעים את שיעורי השף האישי שלכם, החוויה וההדרכה שלכם צריכים להיות גורם משמעותי. אם יש לך ניסיון של שנים במסעדה ורקע באימונים קולינריים רשמיים, אתה יכול לגבות תשלום נוסף עבור השירותים שלך בגלל הניסיון שלך.

בנוסף, תצטרך לקחת בחשבון את החיובים הנוספים, כגון רכיבים, זמן שאתה מבלה בתכנון תפריטים, הקדשת זמן לקניות במכולת וניקיון. עבור מעסיקים חד פעמיים, גבו את התשלום האחיד או התעריף השעתי שלכם בנוסף לעלות עבור המצרכים והמרכיבים. לגבי תפקידים שכירים, אולי תרצה לקבוע תקציב חודשי עבור המעסיק שלך.