מיקומו הייחודי של האף במרכזם של הפנים מצריך חוות דעת של מומחה בתחום זה, לפני ביצוע פעולה כירורגית לאור ההשלכות שלה על נראותו של המנותח לאורך זמן.

מומחה לניתוח אף

במסגרת ביצוע ניתוח אף מטפל הרופא המנתח באחת הבעיות האסתטיות כמו הקטנת עצם האף, קיצור אורכו של האף, תיקון בצורת האף, הסרה של הגבנון הממוקם על האף והצרת רוחבו של האף.

רק רופא מומחה אשר עוסק בתחום ספציפי זה לאורך שנים רבות הוא בעל המיומנות המתאימה לביצוע השינויים הנדרשים. לאור הניסיון רב השנים שלו הוא יודע בדיוק מהי הדרך הנכונה לפתור את כל אחת מהבעיות הללו, כדי להשיג את התוצאה המושלמת.

ייעוץ טרום ניתוח

המנתח המומחה נפגש עם כל לקוח אשר מעוניין לבצע ניתוח מסוג זה, בוחן היטב את מצב האף שלו ולאחר מכן ממליץ לו על סוג הניתוח המתאים ביותר עבורו. כדי להמחיש את התוצאה שתתקבל לאחר הניתוח, הרופא מבצע סימולציה וכך הלקוח יכול לראות באופן ברור את הנראות החדשה ואת ההבדל התהומי בין המצב הנוכחי למצב החדש.

כאשר רופא מומחה מעניק למועמד לניתוח את מלוא המידע באופן לוגי, תוך מתן הסבר מפורט ותשובות על כל השאלות, הלקוח מרגיש שהוא נמצא בידיים אמינות ומקצועיות ואין לו ספק כי יבוצע ניתוח מקצועי במלוא האחריות, כדי להגיע לתוצאה יפהפייה.

החלטה לגבי ביצוע ניתוח כירורגי

קבלת החלטה לגבי ביצוע ניתוח כירורגי אינו עניין של מה בכך, אדם צריך להיות שלם עם אופן ביצוע הניתוח והמומחה אשר יבצע אותו. לכן קיימת חשיבות רבה לקבלת מלוא המעטפת, כדי לצאת לדרך ולתאם מועד לביצוע הניתוח הנדרש באף.