מתלבטים איזה עיצוב לבחור למטבח שלכם? אכן התלבטות של ממש. כי לא כל יום מחליפים מטבח, וכאשר משקיעים במטבח חדש חפצים להיות בטוחים כי התוצאה תשביע רצון, וכי המטבח החדש ישרת אתכם לאורך תקופת זמן מספקת בשביעות רצון רבה. בין סגנונות העיצוב המוצעים ניתן להבחין במספר סגנונות מובילים. האחד מהם הוא הכפרי, ולצידו קיים סגנון דומה אך שונה שמוכר בשם פרובנס.

הבחירה שלכם בעיצוב המטבח

ראשית עלינו להבין כי העיצוב הכפרי הינו עיצוב אהוב ופופולארי מאוד. ויש לכך הסבר – הוא מביא למטבח הרבה חמימות, נעימות ומשפחתיות. מה שהופך כל ארוחה וכל תהליך הכנה למשהו נעים יותר. זו הסיבה שעוד ועוד אנשים בוחרים לעצב את המטבח שלהם בסגנון זה. מלבד זאת יש לדעת כי העובדה שהעיצוב הכפרי אהוב כל כך, הוא משתכלל עם השנים ומציע שדרוגים שונים ואופציות מלהיבות שלא מביישות את המטבחים היפים ביותר. אחד החידושים הוא מטבח פרובנס. מדובר על מטבח כפרי בניחוח מעוטר ומושקע במיוחד. מה שמביא למטבח את היופי ואת העיצובים המלהיבים ביותר שקיימים כיום בענף.

אז מה לבחור?

אין כאן כלל ולא הכרעה בין שני סוגי המטבחים. מה שצריך זה לקבל את ההחלטה ולהתייחס בעניין זה לטעם האישי שלכם. מה תאהבו יותר? איזה סוג מטבח נראה לכם מתאים יותר לאופי המשפחה ולמבנה הבית? האם תרצו לשלב צבעים חיים ומגוונים, או להישאר עם צבעים סולידיים בלבד? האם תרצו מטבח מושקע ומעוטר מאוד, או שאתם הולכים על סגנון קלאסי יותר? אבל מה שחשוב באמת זה לזכור כי המטבח חייב להיות נוח ושימושי. אז מעבר לעיצוב זכרו לשקול את המבנה, את התכנון ואת כל יתר הפרטים החשובים.