אפילו היפנים כבר הפסיקו להתפלא: הישראלים אוהבים סושי, זה בדוק. אבל כשמחפשים מתנה מושלמת להריונית, סושי כפי שהוא מרגיש לא כל כך לעניין. אז קבלו את הרעיון למתנה המושלמת, בהשראת המזרח הרחוק, אבל קרוב. סושי בלי סושי או יותר נכון – הסושי המחופש שכל אחת תאהב. סושי פירות: כל הסיבות לכך שזו המתנה המושלמת להריונית. שווה, מקורי, מפתיע, מפנק, עם טעמים משולבים ופירות נגישים לכל זמן ומקום. 

פירות מפנקים בצורה יותר מקורית 

אפשר בהחלט לפנק כל הריונית עם סלסלה של פירות חתוכים או מגש של פירות טריים, חתוכים, מלאי ויטמינים ובריאות. אפשר – אבל אפשר גם להביא משהו מקורי, עדכני. וזה בדיוק זה, סושי פירות ברולים מעוצבים, הם מפנקים את ההיריונית בצורה מקורית במיוחד. אם היא אוהבת סושי, את תעריך את המחווה באופן מיוחד אבל אפילו אם לא, זה ממש מפתיע ונחמד.

פירות משודרגים עם שילובי טעמים 

מה שעוד מוצלח בסושי פירות זה שכל רול מפתיע מחדש, עם שילובי טעמים מיוחדים. כל היריונית שאוהבת פירות ומעריכה את הוויטמינים והאנרגיה הטובה, תיהנה עד הגג עם שילובי הטעמים שהיא תמצא בפנים. כל רול של סושי נראה כמו עולם ומלואו, יצירה מיוחדת, חגיגה לעין ושובת לב. וזה אפילו עוד לפני שנותנים ביס ומתמכרים לעושר של הטעמים. 

נגיסי פירות שאפשר לנשנש בכל מקום   

סושי מפירות בהשראה יפנית, נגיסי פירות טריים, מעוצבים, נפלאים, שכיף לנשנש בכל מקום. כיף להביא מגש כזה כשמבקרים את היריונית בביתה. כיף לפנק עם סושי פירות עשיר, אם מבקרים את ההיריונית בבית החולים, ממש לפני או קצת אחרי הלידה. אפשר לנשנש בכיף במרפסת, בגינה, מול תוכנית אהובה או אחרי ארוחה טובה.  למידע נוסף בנושא משלוחי פירות ליולדת