הלבנת שיניים, מעבר לטיפול האסתטי והיתרונות שלה, הם גם נראים מצויין ומחמיאים למי שעושה אותם ומשדרים ביטחון עצמי ושלווה והרגשה של ניקיון וארומטיקה בתוך הפה. הלבנת שיניים נכנסה יותר ויותר אל חיינו מאשר בעבר. אם בעבר היו משתמשים בתכשירים שונים ומשונים לצורך הלבנת השיניים, כיום זהו טיפול פשוט מאוד וגם קצר שמוציא את המטופל בתחושה חדשה ורעננה שלא הרגיש.

לכמה זמן מחזיק הלבנת שיניים?

ובכן, המומחים של לובנדנט מבהירים כי ישנם סוגים רבים של טיפולי שיניים והלבנת שיניים וכמו בכל דבר בחיינו גם כאן נמצא מלא רעיונות ופתרונות להלבנת שיניים. יש טיפולי שיניים זולים יותר ונשארים לאורך זמן מועט ואשר הטיפולים היקרים יותר. 

חומרים מסוגים נדירים שעבדו עליהם המון שנים כדי לגלות אותם יהיו יקרים יותר בפער גדוד מהסיבה המובנת מאליה אך אפשר למצוא טיפולים ומטפלים בעלי שם שמשתמשים בחומרים מחמיאים לא פחות וגם עולים זול יותר. הכל כמובן תלוי ברופא השיניים ובקליניקה שאליה תלכו ובאזור המרפאה כמובן. 

הלבנת שיניים. כל כמה זמן לעשות?

גם כאן השאלה כל כמה זמן כדאי יהיה לעשות את הטיפול המתחדש, נשענת על השאלה איזה טיפול תרצו לעשות ומכיוון שהטיפולים רבים ומגוונים, גם מבחינת מחיר אך בעיקר בגלל איכותם, יהיה זה שיקבע כל כמה זמן ניתן יהיה לחדש את הטיפול. לא כל טיפול מחזיק זמן כמו קודמו. ישנם טיפולים שההשפעה שלהם יהיו חזקות ושישמרו לאורך זמן אך יש את הזולים והפחות חזקים.

כמה עולה לעשות הלבנת שיניים?

יש אנשים שלפני הלבנת השיניים תהיה חשובה להם נושא המחיר. כמו הרבה דברים בחיים המחיר יכול לקבוע אם לעשות טיפול הלבנת שיניים או שמה לוותר.

מחיר הלבנת שיניים מתחיל לרוב בכמה מאות שקלים ויכול להגיע עד לסכום של 1500 וגם 3000 שקלים. המחיר נקבע לפי סוג הלבנת השיניים. ישנה הלבנת שיניים בלייזר, הלבנה ביתית, הלבנה בקרן אור וכדומה. לפי מקצועיות הרופא והמוניטין שרכש יהיה נגזר סכום הטיפול וכמובן מאיכות ערכת ההלבנה בה מתבצע טיפול הלבנת השיניים.