כולנו יודעים את זה כבר חלבונים, ויטמינים ותזונה בריאה זה משהו שיש לשים אליו לב, יש לקחת ברצינות ולדאוג לגוף שלנו שיהיה בריא וחזק לאורך שנים רבות. כאשר אנחנו מתאמנים בצורה סדירה אנו יודעים שצריכת חלבון באופן מדויק ונכון יכול להועיל לאימונים שלנו ובכך גם להשיג את התוצאות שאנו רוצים להשיג בזכות האימונים. אם בחרתן להיעזר בתוספי תזונה- חשוב שתדעו איך לבחור אבקת חלבון.

אנו יודעים כיום שיש קשר ישיר בין תזונה בריאה לספורט, התזונה שלנו היא הדלק לספורט, היא מה שמניע אותנו להמשיך ומאפשרת לנו לבצע את שגרת האימונים שלנו בקלות וביעילות. כמובן שיש לצרוך את מוצרי החלבון בצורה חכמה ולא יותר ממה שצריך, כי אחרת אתם יכולים להזיק לגוף שלכם ולא לשפר את הבריאות באמצעות החלבונים. אז היכן ניתן לקבל חלבון בצורה טבעית, מאילו מוצרים מן החי אתם תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את מנת החלבון שלכם.

חלבון מן החי והצומח

יש הרבה מוצרי מזון שבהם יש כמויות חלבון שיכולים לתת לכם את שאתם צריכים בדיוק. אם אתם אוכלים בשר, אז תדעו שבכל מנת בשר יש חלבון שהוא טוב עבורכם. כמו כן, גם בדגים במיוחד טונה שקל מאוד להשיג יש כמויות חלבון שיהיו טובות עבורכם.

אם אתם צמחוניים תוכלו לקבל מנות חלבון באמצעות ביצים וגם מוצרי חלב, אך אם אתם טבעוניים ולא אוכלים מוצרי בשר, ביצים, דגים וחלב תוכלו לקבל מנות חלבון רבות דרך קטניות כמו עדשים, שעועית, חומוס ועוד קטניות רבות שייתנו לכם את מה שאתם מחפשים בדיוק.

כמה מומלץ ביום

רבים לא יודעים זאת אך יש לצרוך מוצרי חלבון בכמות מסוימת, אם אתם מתאמנים באופן רגיל ולא מקצועי, יש לצרוך מנת חלבון של גרם על כל קילו בגופכם, כלומר אם אתם שוקלים 70 קילו, יש לצרוך מנת חלבון של 70 גרם. כמו כן, חשוב שתדעו כי לצרוך את החלבון בכמה ארוחות לאורך היום, לא מומלץ לעשות זאת רק בארוחה אחת, כי אז הגוף לא שומר על עצמו ועל רקמות השריר לאורך כל היום.

https://www.allinpro.co.il/היכנסו לאתר אול אין פרו למוצרי חלבון לספורטאים.