אין ספק כי נגיף הקורונה השפיע על החיים של רוב האנשים. לא מעט אנשים הושפעו מהנגיף לא רק ברמה הבריאותית, אלא גם ברמה כלכלית, פיזית ונפשית. הסגר גרם ללא מעט אנשים לשקוע בדיכאון, להעביר שעות בישיבה או בשכיבה במיטה וכמובן לאכול יותר מהרגיל. השילוב שבין אכילה מופרזת לבין חוסר בפעילות גופנית מסודרת, גרם ללא מעט אנשים להעלות במשקל. כמעט כולם עלו באחוזי השומן שלהם, היות וחדרי הכושר נסגרו, נאסר על יציאה החוצה ורוב האנשים פשוט בילו את הזמן הפנוי שלהם באכילה. לכן היום, לאחר שההסגר בוטל, יש צורך להתמודד עם ההשלכות של המשבר. 

כיצד מומלץ להתמודד עם שומני הקורונה?

קודם כל, מומלץ לכל אחד להתחיל להקפיד על אכילה נכונה ומאוזנת, על מנת לאפשר לגוף לחזור לאט- לאט לשגרה. מעבר לכך, חשוב לבצע פעילות גופנית, על מנת לשרוף קלוריות נוספות ובכך לסייע לגוף להיפטר מהעודפים. אך כאשר מדובר על השמנה משמעותית, יש צורך לבצע צעדים רציניים יותר, על מנת להחזיר את הגוף למצב הקודם (קראו כיצד להשיג גוף שרירי). מומלץ להגיע לקליניקה מקצועית ומוכרת, המתמחה בתחום, על מנת לקבל ייעוץ אישי מרופא בעל וותק וניסיון רב שנים בתחום האסתטיקה. ניתן למשל לעבור שאיבות שומן או הליכים שונים לצורך עיצוב הגוף, או לחילופין, להסתפק בטיפולים לא פולשניים לצורך המסת השומן. מדובר על טיפולים חדשניים, המתבצעים באמצעות מכשירים משוכללים ובטיחותיים, העומדים בתווי התקן המחמירים ביותר.

לסיכום, כל מי שמרגיש שהוא עלה באחוזי השומן שלו בשל משבר הקורונה, יכול להגיע לקליניקה מקצועית ואיכותית שתוכל לספק לו ייעוץ בתחום. היום ניתן לעבור טיפולים חדשניים במכשירים משוכללים, המאפשרת להמיס את השומן, לשאוב אותו ולמתוח את העור באזורים בעייתיים, כגון אזור הזרועות, ירכיים פנימיות ועוד.

קראו על ניתוח הקטנת חזה לגבר בלינק