שלא כמו בבית, המקפיא התעשייתי תפקידו לאפשר לעסק לפעול על פי כל הכללים ומכאן גם שיש בו כמה וכמה פרמטרים ששונים בתכלית השוני ממקרר ביתי רגיל. 

כמו כן, ייחוד של מקפיא תעשייתי הוא נפח אחסון גדול ביותר, סגירה חזקה במיוחד ואם כל זה לא מספיק אפשר בהחלט לדבר על טמפרטורה מתאימה בדיוק לפי המוצר, חומרי הגלם וטריות לאורך זמן. 

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר קונים מקפיא תעשייתי? 

כמו בכל דבר, כשמדברים על מקפיא תעשייתי חשוב מאוד לבדוק את ענין הטמפרטורות המשתנות ולכן יש לקחת בחשבון את סוג המקפיא וכן את הדגם שיתאים לצורך האחסון המסוים בשימוש זול והכי חשוב בחסכון ותקינות לטווח הארוך.

איזה סוגי מקפיאים יהיו נכונים ביותר לעסק?  

יש כל מיני סוגי מקפיאים, אבל העניין הוא לבחור מקפיאים על פי הגודל המתאים או בצורה מדויקת יותר, נפח אחסון המאפשר הקפאה שמתאימה וייעודית למוצר ולעסק. 

לכן, במעמד הבחירה חשוב לבדוק נפחי אחסון וכן אופן החלוקה ומבנה המקפיא שמדבר על תא אחד או חלוקה של כמה תאים גדולים. 

מבין הסוגים, יש מקפיאים שיאפשרו תצוגה לקונה והם אלו שייראו לרוב במרכולים או בסופר ויש יותר לבתי מלאכה או מסעדות ששם המקפיאים יהיו חשופים אך ורק לעובדים עצמם. 

מוזמנים להתרשם ממגוון מקפיאים תעשייתיים: https://www.kerurdan.co.il/

איך לבחור את הדבר הנכון? 

כפי שכבר עלה כאן לא פעם ולא פעם, הכף אשר יכריע את הגורל בבחירת המקפיא המתאים יהיה עניין נפח האחסון וזה בהחלט יוכל לגבור על לא מעט סוגים של מקפיאים. 

עם זאת, גם טווח הטמפרטורה ייקבע לא מעט ובפרט כאשר מדובר במקרר תצוגה אשר פתיחתו וסגירתו גדולה יותר ממקרר תעשייתי המשרת אך ורק את העובדים בסביבה.