אחד השינויים המשמעותיים שהתרחשו בשנים האחרונות בתחום הקולינארי בעולם ובפרט בישראל, זה המעבר של לא מעט אנשים מצריכת בשר, חלב ומוצרים אחרים מן החי למזון טבעוני באופן קבוע. במילים אחרות, רבים בוחרים היום לא לאכול שום מוצר מן החי, לא רק ברמה של בשר ודגים כמו צמחוניים, אלא גם ברמה של ביצים, גבינות ומוצרים אחרים שמופקים מחיות.

בעקבות השינוי, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מסעדות, בתי קפה, פאבים, שמתבססים על מטבח טבעוני או מציעים בתפריט שלהם מנות טבעוניות לצד מנות רגילות. כך כל מי שמקפיד על תזונה טבעונית יכול ליהנות ממנות מתאימות בכל מקום.

בהתאם לכך, אנחנו יכולים גם למצוא שירותי קייטרינג טבעוני לאירועים. במשך שנים התרגלנו למצוא אך ורק שירותי קייטרינג שמציעים מנות בשריות, אזי שעם הזמן החלו לפעול חברות שמציעות גם תפריט חלבי עבור מי שאיננו צורך בשר, חברות שמציעות תפריט צמחוני מלא וכאמור, גם חברות שמציעות שירותי קייטרינג טבעוני.

מה יכלול קייטרינג טבעוני

אנשים שאינם מכירים את העולם הטבעוני, עלולים לחשוב שהוא כולל אך ורק ירקות. אך זה לא מדויק. היום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאכלים ומנות שמבוססות על חומרי גלם שונים שיכולים להתאים לטבעוניים. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא תחליפים שונים למנות רגילות, תחליפים טבעונים מתאימים, למשל, אנחנו יכולים למצוא גבינות טבעוניות, בשר טבעוני ועוד שורה ארוכה של מנות שמבוססות על חומרים מסוימים שיכולים להתאים לטבעונים.

מעבר לכך, אנחנו יכולים למצוא בתפריט גם קטניות, פסטות, לחמים, ועוד שורה ארוכה של מאכלים סטנדרטיים שכל אחד מאיתנו אוהב, גם אם הוא לא מקפיד על תפריט קייטרינג צמחוני או טבעוני. מדובר במאכלים שיכולים להתאים לכל סוג של אירוע.