תופעות שונות מוכרות לנשים בתקופת ההריון. יש תופעות קשות ומאתגרות יותר ופחות. אחת התופעות הנפוצות והמוכרות בקרב נשים היא הקאות. לרוב מדובר על תופעה שמוכרת בעיקר בשליש הראשון של ההריון, כלומר בשנים עשר השבועות הראשונים, כאשר לקראת השליש השני ההקאות נחלשות והבחילות פוחתות, ומרבית הנשים מתחילות להרגיש טוב יותר. השאלה שרבות שואלות את עצמן היא למה זה קורה? מהי הסיבה בגינה נשים מקיאות בהריון? קראו הכל בנושא הקאה בהריון באתר צמל ביו פארמה.

הורמונים – התשובה לכל השאלות

התשובה לכל השאלות היא הורמונים. על מנת לאפשר את התפתחות העובר יש בגופה של האישה עלייה משמעותית מאוד של הורמונים שונים בגוף. אמנם ההורמונים ממלאים את המטרה החשובה של יצירת והתפתחות העובר, אך בד בבד הם משפיעים על ההרגשה ויוצרים בחילה חמורה ומשמעותית מאוד לחלק מהנשים.

האם יש מה לעשות כדי להפחית הקאות בהריון?

אך חשוב שכל אישה תדע שהיא יכולה לעזור לעצמה ולהקל מעליה את התחושות עליה, גם אם היא סובלת מתופעת הייפראמזיס גרבידרום, זאת באמצעות דרכים שונות. ראשית עליה לאמץ לעצמה הרלי תזונה נאותים ואורח חיים בריא. זאת כדי להפחית את חומרת התופעות הללו ולאפשר לעצמה להרגיש טוב יותר. מעבר לכך היא צריכה ללמוד אילו מאכלים מחמירים את ההרגשה הלא נעימה שלה, ואילו מאכלים מרגיעים את הבחילה. מעבר לכך כדאי לנשים הרות שסובלות מהקאות מרובות ובחילות לדעת שיש תרופות בטוחות ומתאימות שמאפשרות לכל אחת להרגיש טוב יותר. התרופות הללו מפחיתות בחילה ומשפרות את ההרשה. מה שמאפשר לאישה להמשיך בשגרת החיים שלה גם בהריון. התרופות מצליחות במקרים רבים להרגיע את הבחילה ולמנוע הקאות מרובות. מה שנותן לאישה תקופה נעימה ושלווה יותר בה היא מרגישה טוב ולא סובלת מבחילות והקאות מרובות בתחילת ההריון.