בשנים האחרונות שווקים פתוחים מתחת לכיפת השמיים הפכו להיות מאוד פופולריים. אנשים מביאים את מיטב מרכולת, אם אלה פירות וירקות, גבינות, שמן זית וכמובן קיימים שולחנות שוק בשריים וחלביים.

מהן העלויות של שולחן שוק?

בשביל לסבר את האוזן, כדאי לדעת כי ישנם לא מעט סוגים של שולחן שוק, כגון שולחן בשרי, שולחן שוק חלבי, שולחן מתוקים לבר מצווה, שולחן מתוקים לימי הולדת, או שולחן לברית מילה או בריתה. כלומר, השולחנות מעוצבים בצורה לגמרי שונה, כל אחד מהם מתאים לסוג האירוע וסוג האוכל וגם קיימים פערי מחירים.

שולחן שוק הוא לא עוד סתם שולחן

שולחנות שוק מזמינים את הקהל להתקבץ סביבם, לבדוק את הסחורה, לעיתים בעלי הדוכנים מציעים גם טעימות. זהו המקום להגיע אליו עם כל בני המשפחה, סוג של הפנינג וחוויה מהנה ביותר. בנוסף, שולחן שוק עלותו נמוכה יחסית, זהו איננו שולחן יוקרה מפואר, אך עדיין אפשר לעצב אותו בסגנון אטרקטיבי.

האם שולחן שוק מתאים לכל תקציב?

בהחלט כן ובמיוחד לאור הידיעה שתכסו את עלותו מהר מאוד. שולחנות שוק שהם בשריים יעלו יותר משולחנות מתוקים למשל, אבל מכיוון שחשוב מאוד לעצב את כלל השולחנות בכדי שימשכו מבטים, כדאי שהשולחן יהיה ממוקם באזור נגיש.

עדיין אתם קצרים בכסף?

אל דאגה. שולחנות שוק אפשר למצוא בתקציב המתאים לכל כיס. אלה הם שולחנות לא פחות אופנתיים וטרנדיים. אולם אין זה משנה מהו המחיר, חייבים להקפיד על רכישת שולחן שוק איכותי, חזק ועמיד מאוד. איכות וללא שום פשרות. שולחנות שוק חזקים ועמידים בפני תנאי מזג אוויר משתנים.

הקולינריה…

ספקו לאורחים או לקוחות חוויה שאין שלי לה, אירוע נהדר שלא ישכחו במהרה, לא את האווירה ולא את האוכל.

למידע נוסף הכנסו עוד היום לאתר טייבלז.