כיום יש מחקרים המוכיחים את הקשר בין התזונה למראה העור, כמו גם מחקרים המאששים הקשר בין תזונה לאנרגיה במהלך היום. מחקרים נוספים מוכיחים קשר ישיר בין תזונה לבין אוטיזם, משמע, השפעת מאכלים שונים על אנשים הלוקים באוטיזם.

הקשר בין תזונה לאוטיזם ברור. קיים קשר ישיר בין תזונת הלוקה באוטיזם לבין הפחתת תסמיני האוטיזם.

הפחתת תסמיני האוטיזם, באיזה דרך?

CustomizedAutism Treatment) C.A.T) הינה שיטת טיפול פורצת דרך של טלי אנגור המסייעת בהפחתת תסמיני אוטיזם. בבסיס השיטה העיקרון כי תסמיני האוטיזם החיצוניים הינם תולדה של תהליכים ביו כימיים לקויים לרבות בעיות מטבוליות (חילוף חומרים) הניתנות לאיתור באמצעות שימוש בבדיקות מעבדה מתקדמות.

לדוגמה תהליך מטבולי (תהליך מטבוליזם הינו חילוף חומרים, משמע: קליטת חומרים מהסביבה, עיבודם, הפקת אנרגיה מהם ופליטת הפסולת.),

באם בנכם או בתכם הלוקים באוטיזם ניזונים משמרים באחוז גבוה מתזונתם, ישנם תהליכים הנובעים מהפרשות של תוצרים מטבולים של חיידקים מזיקים אשר פועל מכך עלולים לגרום לתסמינים כבעיות התנהגותיות, בעיות קשב וריכוז, עייפות ולהחלשות מערכת החיסון.

שילוב ביולוגי של טיפול ואבחון

אבחון וטיפול באותם תהליכים ביולוגים (של הגוף ותפקודו המטבוליטי, קראו כאן https://tali-angor.com/treatment בהרחבה) לקויים הוא זה אשר מאפשר את השיפור ביכולת הוורבלית, המנטלית והקוגניטיבית ואת ההפחתה המשמעותית בתסמיני האוטיזם החיצוניים. כל מטופל הלוקה באוטיזם שונה לחלוטין מרעו הלוקה באוטיזם ועל כן נדרשת התאמה של פרוטוקול טיפול אישי לכל מטופל.

כמה זמן עורכת שיטת טיפול זו?

משך הטיפול בשיטת C.A.T עורך 5 חודשים כאשר במהלכם של ארבעת החודשים הראשונים לטיפול יתבצע ליווי טלפוני פרטני הכולל קבלת משוב מההורים ומתן הנחיות טיפול ספציפיות בהתאם להתקדמות בכלל תחומי החיים:

 כמו כן, יתקיימו במהלך הטיפול ארבע פגישות נוספות כאשר לכל פגישה מטרה ספציפית אשר מתמקדת בנושא אחד ספציפי בהתנהגותהילד הלוקה באוטיזם.

תהיה גם פגישה שלמה עם תזונאית מוסמכת אשר תעשה סדר בתזונת הלוקה באוטיזם בהתאם לבדיקות שנערכו ולתוצאות שהתקבלו. קראו על הקשר של מגנזיום ואוטיזם

לא תאמינו לתוצאות המהפכניות ולילד החדש שתקבלו.