היום כל התחום של עיצוב פנים למסעדות רק הולך ומתפתח, היות ובעלי מסעדות רבים מתחילים להבין את היתרונות הרבים הטמונים בכך. רוב הלקוחות בוחרים את המסעדה על פי האווירה ששוררת בה, כך שגם אם המנות מושקעות ויוקרתיות בטירוף, אך האווירה במקום מדכאת ולא נעימה, רוב הלקוחות יבחרו להדיר את רגליהם מהמקום. לכן אין ספק כי אחת הסיבות המרכזיות להשקיע בעיצוב של המסעדה, היא הצורך לשמר את הלקוחות ולגרום להם להרגיש בנוח במקום. ניתן לראות היום מגמה הולכת ומתחזקת של מסעדות שבוחרות בעיצוב מיוחד ומקורי, אשר מסייע להן לבדל את עצמן משאר המתחרים. חשוב לזכור כי ענף המסעדנות בארץ הינו ענף קשוח ותחרותי במיוחד, רוב בעלי המסעדות סוגרים את העסק לאחר שנים בודדות בלבד. לכן חשוב להשקיע במקום, על מנת להבטיח את המשך קיומו.

כל הסיבות להשקיע בתחום של עיצוב מסעדות

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט תחרות בתחום המסעדנות, לכן כל בעל מסעדה חייב לדאוג למתג ולבדל את המסעדה שלו מהמתחרים. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות עיצוב מקצועי שנעשה בטוב טעם. מעצב שמתמחה בתחום של עיצוב מסעדות, יידע כיצד להדגיש את היתרון של המקום וכיצד לבדל אותו משאר המסעדות באזור. הדבר מסייע למיתוג של המקום, דבר שכמובן מושך אליו לקוחות חדשים. המטרה היא למשוך את העין של העוברים והשבים במקום, על מנת שירצו להציץ פנימה. בצורה כזו, ניתן להגדיל את כמות הלקוחות המזדמנים, דבר שלא פעם מייצר גם לקוחות קבועים. מעבר לכך, חשוב לזכור כי היום רוב המסעדות משקיעות בעיצוב הפנים שלהן, כך שמי שלא יישר קו עם המגמה, ימצא את עצמו ללא לקוחות. אף אחד לא ירצה לשבת במקום משעמם ומשמים, כאשר המסעדה ליד מציעה עיצוב מהפכני ומעניין במיוחד.

לסיכום, כל בעל מסעדה חייב להשקיע בעיצוב הפנים במקום בעזרת הסטודיו של אורי ביטון עיצוב חנויות. היום כבר לא ניתן להסתפק במנות שף איכותיות, אלא יש צורך לתת את הדעת גם לעיצוב של המקום. ללא עיצוב מיוחד ומקורי, המסעדה תישאר ללא לקוחות וללא הכנסה מספקת.