אירועים קטנים נערכים בהזדמנויות שונות ולטובת ציון תאריכים חשובים בחיי החוגגים. אם גם אתם מפיקים אירוע אינטימי שאליו מוזמנים בני משפחה, חברים קרובים ואנשים יקרים אחרים, הרי שתרצו לערוך אירוע נחשב אשר ייזכר היטב וישאיר טעם טוב. אחת הדרכים להשיג מטרה זאת היא שדרוגו על ידי אטרקציות שונות שאחת מהן היא שירותי בר לאירועים קטנים וייחודיים. השירותים, כמובן, יבואו כתוספת נעימה ומרגשת לכיבודים ולארוחות אשר מוגשים על ידי חברת הקייטרינג. בר משקאות מוערך תמיד יוסיף רבות לכל אירוע.

מה כולל הבר?

בבר משקאות יש מגוון רחב של משקאות חריפים כולל קוקטיילים מובילים האהובים ומבוקשים על ידי אנשים בכל שכבות הגיל. בנוסף כיבודים שונים, שתייה קרה וחמה ועוד. תוכלו להזמין את כל המגוון הנ"ל ו/או להצטמצם לבר קוקטיילים עם קונספט המתאים לאירוע הקיים. אתם אלו המחליטים על הסגנון הרצוי ועל הרכב המשקאות על פי הצרכים במקום, אופי האירוע, טעמכם האישי וכדומה. בהתאם לבקשות הללו יספק הצוות את המשקאות ויתר המרכיבים שאמורים לשמח את האורחים.

אירועים מגוונים

תוכלו לחגוג במגוון אירועים קטנים. אישיים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, לקראת פרישה ועוד. אחרים הינם מתוקשרים כמו: השקת מוצר, גלריה ועוד. תוכלו להעמיד בר משקאות אינטימי גם בכנסים מסוימים באירועי מחלקה/אגף בחברה ועוד. התרומה של בר אינטימי רבה ותתרום לאווירת החגיגיות במקום. תהליך ההזמנה אינו מורכב. עליכם להיפגש ולהגדיר את סוג השירות אותו אתם מבקשים. מומלץ לכם לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהכרת התחום לעומק וממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. שירותיהם כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד.