מחפשים קייטרינג לאירוע קטן?

קייטרינג

זה לא חדש שאירועים קטנים חזרו לאופנה. בבית, בחוץ, בלוקיישן טבעי או באולם מושכר, גם אירוע קטן יכול להרגיש הכי מוצלח בעולם. כולם מודעים לכך, במיוחד עם כל אותן ההגבלות של הקורונה.  הביקוש לאירועים קטנים ודי מצומצמים עוד הולך ועולה. מחפשים קייטרינג לאירוע קטן? הטיפים באים יעזרו לארגן את האירוע המושלם. 

קייטרינג שמתמחה באירועים קטנים 

לא כל בית אוכל, חברת קייטרינג או שירותי הסעדה יודעים להעניק את הטאץ' הנדרש לאירועים קטנים. זה משהו אחד, לבשל לאירועים גדולים ובכמויות גדולות ודבר אחר להכין מנות בכמות יותר קטנה. עדיף לבחור קייטרינג לאירועים קטנים. אפשרות אחרת – לבחור ספק אוכל ראוי לשמו, שמתמחה הן בליווי של אירועים גדולים והן בליווי של אירועים קטנים.  

קטן, קטן, אך מגוון 

חפשו את הקייטרינג שאומנם יודע לבשל לאירוע קטן, אבל חשוב שהוא ידע לעשות את זה טוב וגם מגוון. דווקא באירועים לא גדולים, שווה להשקיע בדברים הקטנים והחשובים. כל מנה לא חייבת להיות ענקית, אך חשוב שיהיה מגוון. הרבה מנות מגוונות, שפרושות לרווחה על מגשים יפים או על שולחנות ערוכים, מכניסים שמחה בלב וטעם טוב בנשמה. 

שחקו אותה עם קינוחים מיוחדים 

הרבה אנשים כבר יודעים שאירוע מוצלח מתחיל עם קבלת פנים טובה. אכן, כדאי להשקיע במנות פתיחה טובות, אך יש עוד משהו לא פחות חשוב. מאוד רצוי לסיים כל אירוע קטן עם קינוחים מיוחדים ושווים במיוחד. אם אתם משחקים אותה עם האלמנט הזה, האירוע מקבל טעם טוב ומתוק במיוחד לסיום. בימי הולדת, חתונות קטנות, בריתות בהיקף לא גדול, בר או בת מצווה, מתוקים מעוצבים או קינוחי כוסות מפתים, אף אחד לא יישאר לכך אדיש. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מה העלויות של שולחן שוק?

בשנים האחרונות שווקים פתוחים מתחת לכיפת השמיים הפכו להיות מאוד פופולריים. אנשים מביאים את מיטב מרכולת, אם אלה פירות וירקות, גבינות, שמן זית וכמובן קיימים

קרא עוד »

עוגות בחושות שאסור לפספס

מישהו חשב שעוגה בחושה היא עוגה פשוטה? בנאלית? הגיע הזמן לעקור את הסטיגמה הזו מהשורש, עוגה בחושה היא גם עוגה מיוחדת, טעימה, אוורירית ומפתיעה. רק

קרא עוד »