כבר במצרים העתיקה חתולים נחשבו למיוחדים ואנשים סגדו להם וראו בהם סוג של אל וכך ניתן למצוא עד היום מומיות של חתולים והילוגרפים של חתולים המדגימים עד כמה הם היו חשובים בהיסטוריה המצרית. אז נכון כיום אנו לא רואים בחתולים אלים ובעלי כוחות מיוחדים אך אנו בהחלט ממשיכים לאהוב אותם ולראות בהם את אחת מחיות המחמד הכי מיוחדות והכי מהנות שיש. די אם נזכיר כי התרבות שלנו מלאה באיזכורים לחתולים מגארפילד ועד החתול שמיל בכדי להדגים את הטענה הזאת. אנחנו חייבים לציין שאם יש לכם חתול בבית אתם צריכים לעשות הכול בכדי שהוא יהיה מאושר מכיוון שכך אתם הרבה יותר תיהנו ממנו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לתת לכל חתול חטיפים כמובן לצד האוכל לחתולים וזאת מכיוון שזה ישפר את ההרגשה שלהם וכך הם יהיהלכם הרבה יותר כיף לשהות בחברתם.

האם יש דבר כזה אורח חיים בריא לחתולים?

על רקע זה שאנו ממליצים לכם לתת לחתולים שלכם חטיפים עולה השאלה האם מדובר על דבר בריא או לא? אם כן אין ספק כי יותר מדי מכל דבר זה לא טוב וכך גם במקרה של חתולים. עם זאת, אין כל פסול לקנות באתר RoyalPet חטיפים לחתול ולתת לו פה ושם, ממש כמו שאנו אוכלים ממתקים מעת לעת. באותה נשימה אנו צריכים להזכיר את העובדה כי עלינו להבטיח כיהחתול שלנו יחיה אורח חיים בריא וזאת בכדי שהוא יהיה חזק ושמח. זה אומר כי החתול צריך לרוץ ולצאת החוצה מעת לעת וזאת בכדי להבטיח כי הוא יהיה בריא ואיתן וללא בעיות או קשיים.

האם יש דבר כזה דיאטנית לחתולים?

על רקע זה שאנו ממליצים להרגיל את החתול לאורח חיים בריא עולה השאלה האם יש דבר כזה דיאטנית לחתולים ממש כפי שיש לבני אדם? אם כן לא ידוע לנו על מקצוע כזה אך אין ספק כי זה רעיון טוב וסביר להניח כי בעתיד נראה גם את המקצוע הזה מתפתח במהירות וזאת עקב הדאגה של בעלים רבים למצב הבריאותי של חתוליהם.