להזמין סלטים ולהכין את המנה העיקרית – חסכון בזמן וכסף

סלטים

כל מי שגדל בבית ישראלי של הורים בשלנים, יודע כי הסלטים המוגשים בתחילת כל ארוחת שבת, או ארוחה חגיגית, הם אחד החלקים החשובים של הארוחה. גם אם יש מנה עיקרית משובחת בדרך.

אבל היום, כבר קשה למצוא משפחות שמכינות מספר גדול של סלטים טריים, צבעוניים ומגוונים לארוחה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.


להזמנת סלטים ואוכל מוכן לשבתותף חגים ואירועים >>>

למה כבר לא מכינים סלטים בבית?

האימהות של פעם, היו עומדות במטבח כבר ביום רביעי, כדי להכין את הסלטים לארוחת שישי.

השולחן היה מלא בעשרות סוגים של סלטים צבעוניים, טריים ומבושלים, מכל סוג של ירק אפשרי, כך שכל אחד מבני המשפחה יכל למצוא בקלות את הטעמים שהוא אוהב.

היום, המצב קצת שונה – לאימהות של היום כבר אין זמן לעמוד ולהכין עשרות סוגי סלטים, חומרי הגלם הפכו יקרים מאוד ולא תמיד משתלם להכין סלטים בבית ולכן, לעיתים קרובות, פשוט מוותרים על הסלטים, או מתפשרים על סלטים מוכנים מהסופר.

אבל יש עוד פתרון, שכדאי להכיר.

סלטים שמשדרגים כל ארוחה

אתם מכינים את המנה העיקרית ואנחנו מכינים לכם מגוון רחב של סלטים – טריים, או מבושלים, מכל סוגי הירקות שאפשר לדמיין, במחירים נוחים ואפילו עם משלוחים עד הבית, בהתאם לאזורי השירות.

הסלטים שלנו מיוצרים תוך הקפדה יתרה על טריות, כשרות, מגוון ואיכות, ככה שאתם יכולים למצוא סלטים מתאימים לטעם האישי של כל משתתפי הארוחה. 

לסיכום, אתם יכולים להגיש מגוון רחב של סלטים בכל ארוחה – גם בלי לעמוד שעות במטבח, לבשל ולהוציא הון קטן על קנייה של חומרי גלם משובחים – כי אנחנו כבר עושים את זה בשבילכם.

צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לרשותכם עם המגוון הכי צבעוני באזור!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?