שף פרטי או קייטרינג לאירועים – מה עדיף?

שף פרטי או קייטרינג לאירועים

כל אירוע ראוי לשמו צריך לכלול כיבוד. רצוי כיבוד איכותי ומפנק, מקורי וטעים, שישאיר רושם על האורחים עוד זמן רב אחרי שהאירוע הסתיים. אם אתם מארגנים אירוע קטן, אתם אולי מתלבטים בין הזמנת קייטרינג לבין הזמנת שף פרטי – אז תנו לנו לעשות לכם סדר ולהסביר לכם מה ההבדלים, כדי שתוכלו לבחור את מה שהכי מתאים לכם.

תפריט מותאם אישית

ההבדל הבולט ביותר בין ארוחות שף פרטיות לבין קייטרינג לאירועים הוא באופי האישי של החוויה. זה מתחיל עם בחירת תפריט מותאם אישית. אירוע קייטרינג אולי יאפשר לכם בחירה מתוך מגוון תפריטים, אבל אירוע עם שף פרטי יאפשר לכם בחירה חופשית יותר של מנות מותאמות אישית.

חוויה אינטימית

ארוחה של קייטרינג יכולה להיות עם טעמים מופלאים, ברמה גבוהה להפליא, אבל ארוחת שף היא גם חוויה יותר אינטימית וקרובה, במהלכה אתם נמצאים ליד השף, יכולים לראות מה הוא עושה, מקבלים אוכל טרי שמכינים לכם במקום ומקבלים יחס הרבה יותר אישי.

חוויה ייחודית

לא כל יום מארגנים אירוע עם קייטרינג בבית, זה נכון, אבל אירוע עם שף אישי עד הבית מקבל אופי מיוחד אף יותר. פשוט מדובר על חוויה נדירה ולכן גם מיוחדת יותר, שלא לדבר על היוקרה המתלווה לחוויה מסוג זה.

חשיפה לשיטות בישול שונות

שף פרטי לא תמיד מגיע כדי להעביר לכם סדנת אוכל, אבל גם אם הוא מגיע רק כדי לבשל, הוא נמצא ממש לידכם. אתם יכולים אפילו לבחור לשבת לאכול ליד המטבח, כדי שיוכלו לשבת ליד השף וליהנות מצפייה בעבודה המקצועית שלו תוך כדי אכילה, כדי ללמוד משהו חדש.

למידע נוסף על שף פרטי, או קייטרינג לאירוע שלכם – צרו קשר בהקדם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?