בכל שנה, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מוצרים מסוגים חדשים מתחום התזונה אשר יכולים להשתלב בתפריט שלנו, בפרט אם אנחנו עוסקים בפעילות גופנית. מדובר על מוצרים שאמורים לשרת אותנו לפני, במהלך ובזמן פעילות גופנית. המוצרים יכולים להתאים גם לחובבים בתחום, וכן גם לספורטאים מקצועיים. 

דוגמא טובה למוצרים שיכולים לעזור לנו, הן אבקות חלבון. מדובר על אבקות שכוללות חלבון ברמה גבוהה, ללא חומרים נוספים, כך שאם אנחנו בוחרים לצרוך אותן, אז נוכל ליהנות מחלבון טהור ומזוקק, מבלי שנצטרך לצרוך חומרים נוספים אשר עלולים לפגוע בתזונה שלנו, וכן לפגוע ביכולת התנועה או הגמישות שלנו. 

גם בשנת 2021 עלו על המדפים לא מעט אבקות חלבון חדשות. אנחנו יכולים למצוא אותן בחנויות למכירת מוצרי טבע, חנויות שמתמחות במוצרי ספורט ומוצרים לפיתוח גוף, בתי מרקחת ובמקומות אחרים. כמו כן, אפשר לרכוש אותן באתרי אינטרנט מסוגים שונים. 

אילו אבקות חלבון אפשר למצוא וכיצד הם יכולים לעזור לנו

בין האבקות שאנחנו יכולים למצוא, ישנן אבקות EMC ואבקות איזלוט, אבקות מזוקקות ומרוכזות, המכילות חלבונים איכותיים ברמה גבוהה. אלו אבקות שאנחנו יכולים להשתמש בהן לפני, בזמן ואחרי פעילות גופנית על פי הצורך. 

חשוב לציין, חלק מהאבקות מגיעות עם חומרים ומרכיבים נוספים, כך שאנחנו יכולים ליהנות מטעמים שונים ולשלב את האבקה עם שייקים, מיציים ומנות אחרות. כך אנחנו יכולים לגוון בטעם ובאיכות. כדאי לדעת שניתן למצוא גם אבקות חלבון כשרות באתר emc2.

על מנת לרכוש אבקות חלבון מתאימות לצרכים שלנו, רצוי מאוד לקרוא מה בדיוק האבקה מכילה וכיצד היא יכולה לשרת אותנו, מתי נכון להשתמש בה ולאיזה צורך. צריך לציין, חשוב להקפיד על מינון נכון, וכן לצרוך ביחד עם האבקה תפריט מזון מתאים ורלוונטי לפעילות שאנחנו מבצעים.